Widok

Sheraton Sopot- pokojówka

Hejka,
wie może ktoś czego można się spodziewać po rozmowie kwalifikacyjnej na pokojówkę w tym hotelu i jak wygląda kwestia zarobków? Pracował ktoś ??? Bo w internecie jest wiele opinii na ten temat a mi zależy na jakiś aktualnych. Dziękuje !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Hafnerze znajoma ma 12zł na ręke/h czyli nie tak żlei sobie chwali, ale to haffner.
Po roku pracy na śmieciówce dają jej umowe o prace ze stałą pensją.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
A ile trzeba posprzątać pokoi dziennie w Haffnerze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkie jakie są brudne.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ale dzienna norma pokoi jest w każdym hotelu, więc się dlatego pytam ile jest akurat w Haffnerze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może i tak Maju, ale to chyba też jest zależne od ilości gości jacy w danym dniu są?
Czystych (nieużywanych) pokoi nie czyści się na siłę co dzień, tych używanych już tak.

Tak rozumuję, popraw mnie jak się mylę :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13
Mai chodzilo o to, ze dla pokojowki nie ma znaczenia ile jest do posprzatania pokoi w hotelu lecz ile ma ich osobiscie posprzatac, poniewaz istnieje tzw. norma najczesciej jest to 12 pokoi, wiecej nie dasz rady posprzatac porzadnie, dlatego ta norma,Pion supervisorow przydziela ilosc pokoi i uklada grafik w ten sposob aby kazda Pani pokojowa sprzatala wlasnien te 12 pokoi.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zapraszam do Jurys Inn Aberdeen .. takie tam 20/ max24 pokoje : D co tam.. i takie tam 14/16/18 departów co to tam. 12 to chyba w prezencie xD
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
"funky_koval"
wypowiadasz się na tematy o których nie masz bladego pojęcia. Ja wiem, wolno Ci, tylko po co? Żeby nabijać posty, robić bajzel w tematach, czy z czystej przyjemności lub nadmiaru wolnego czasu?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
To jest forum drogi R20 - dzielę się swoją opinią, oczekując tym samym odpowiedzi z drugiej strony.
Jeśli wiesz lepiej ode mnie (w co nie wątpię) to się tym podziel. Ale to właśnie o dyskusję chodzi. Zatem spoko, zachowajmy kulturę. Ale również dzielmy się wypowiedziami, ok?
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
hahahahahhahahahhahahahahhahaa umarłam. Jak bym ja do pracy co rano przychodziła i na zapytanie ile na dzis pokoi otrzymywała wszystkie brudne to bym padła.. sory ale co to za odpowiedz.. -,- ; / pomysl zanim cos napiszesz.. osobo ; /
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
HAmpton na lotnisku szuka pokojówki płacą 2100 brutto umowa o prace, tylko dojazd kiepski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~pt faktycznie kiepski, ale tylko z pkt.-u widzenia ZKM / ZTM. Trzeba chyba mieć własne auto lub znajomych, którzy tam w pobliżu pracują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po rozmowie kwalifikacyjnej mozesz spodziewac sie umowy na zlecenie, zaplaty na czas, 8 zl za pokoj, po za tym ciezka prace pod presja czasu, ale bardzo mila atmosfere.Jak masz konkretne pytania to pisz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Byłam na rozmowie i z tego co usłyszałam doświadczona pokojówka sprząta 10 pokoi dziennie za 100 zł. Czyli 10 zł za pokój. Niedoświadczona pokojówka wyciąga 1000 zł, bo nie jest wstanie sprzątnąć 10.

Rozmowa była oklepana, nic specjalnego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie sciemniaj, w jakim celu piszesz takie bajki? doswiadczona pokojowka sprzata 12-15 pokoi dziennie, niedoswiadczona 10-12, 8 zeta za pokoj i tyle na ten temat. Ogarnij sie dziewczyno, nic nie wiesz na ten temat, zal mi ciebie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Powtarzam to co usłyszałam od rekruterki, a tekst typu ''ogarnij się'' możesz pisać do koleżanki , a nie do obcej Ci osoby. Zejdź z tonu.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
piszac ogranij sie nie mialam na mysli obrazanie kogokolwiek, piszesz klamstwa, nie bylas na zadnej rekrutacji, wiec co z toba? nie masz co robic?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie nie polecam.... :/
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
czy mozesz uzasadnic swoj osąd?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Pracowałam w Sheratonie kilka lat temu - byłam grupą otwierającą hotel. Bardzo ciężko pracowaliśmy, ale opłacało się - jakieś 1500 zł plus nadgodziny czyli miesięcznie gdzieś miałam 2000 zł(aha nie mialam żadnego doświadczania) Do tego umowa o pracę, pakiet socjalny. Nie wiem jakie teraz są warunki, ale wiem ze dużo ludzi pracuje tam już kilka lat i sobie ceni ta pracę. Nie mniej jednak jest to praca czasami bardzoooo ciężka:)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karl, dziękuję za rzeczową informację.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowałam w Sheratonie dosc długo płacą 8zł za pokój jesli ktos liczy na umowe tak jak piszą w ogłoszeniu to zapomnij!! wielka sciema !! ludzi w porządku mozna policzyc na palcach, supervisorki porażka !! Ja osobicie odradzam !! nie warto !!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
rozwój zawodowy oraz szanse na awans jak rowniez praca w gronie profesjonalistów to rowniez mżonki
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zwalniają pracowników,zatrudnionych na umowę o pracę, którzy wrócili ze zwolnienia i odmówili sprzątania pokoi za darmo w ramach odpracowania nieobecności.Prestiżowy-Hotel sieciowy 5* traktuje ludzi jak śmiecie, przestrzegam, bo właśnie szukają chętnych do pracy na pokojach, obiecując awans,ciekawą pracę w renomowanej firmie,atrakcyjne warunki pracy,możliwość rozwoju zawodowego, pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze w rozwijającej się firmie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio szefowa zwalnia przez telefon pracowników z długim stażem, ,a jej 3 zastępczynie -supervisorki posłusznie biorą udział w tych pseudo-menadżerskich akcjach.Wszystkie mają wyprane sieciowo mózgi.Szefowa 5* sieciowego hotelu nie potrafi zarządzać zespołem i pozbywa się bez krzty szacunku i klasy osób, które ciężko pracowały na jej pozycję, kiedy ona 'zarządzała' zza biurka.smutne to
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieję, że kiedyś ktoś odpłaci tej Szefowej pięknym za nadobne ;-D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zła karma wraca, na szczęście:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
pracowałam tam nie mam miłych wspomnień szukaj innej pracy bo nie zarobisz A I ORGANIZACJA PRACY JEST DONICZEGO
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie potrafiłaś ogarnąć procedur i nauczyć się kilka zasad ??? przecież praca w takiej sieciówce to tylko powtarzanie wyuczonych czynności.Cała organizacja pracy podana jest na tacy.Nawet myśleć nie trzeba tylko wykonywać procedury i powtarzać regułki...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja tak czytam i sie zastaawiam, co znaczy- CIEZKA PRACA :)))) Ze co? ze lozko poscielisz? podloge zmyjesz? Ludzie!!! chcielibyscie zarabiac miliony nie robiac nic. Was jeszcze zycie doswiadczy. Wspolczuje waszym przyszlym pracodawcom, heh
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15
Nie masz bladego pojęcia o tej pracy i jak bardzo jest ciężka ......
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
~asiawek popieram odpowiedź ludzie nie wiedzą jak ciężka to jest praca ile wysiłku fizycznego trzeba w to włożyć
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jaja sobie czlowieku robisz ? Pracowales kiedys w hotelu ? Mialam na 6 godzin takue tam 15 dep plus minimum 10 s/o do tego przygotuj sobie wszystko sam . Nakgorsze pokoje pelne smiecu i blota i butelek po piwach po pracownikach z budowy ! Często zorientowałam się że po 6 godzinach nie byłam nic zjeść a nie mówię o toalecie ! Do tego szefowa żywcem z obozu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Organizacja pracy powinna być wszędzie przynajmniej poprawna. Inaczej w takiej firmie rotacja pracowników będzie coraz bardziej postępować aż przybierze rozmiar absurdu w stylu pracy na 3-4 godziny próbne lub góra 3 dni. A jeśli myśleć w pracy (tutaj akurat w charakterze pokojowej) nie trzeba to proponuję 2 wyjścia. Zatrudnić mieszkańców krajów Azji Środkowej / Dalekiego Wschodu - najlepiej Chińczyków, w tym też osoby z kierownictwa hotelu jako ich przełożonych. Albo też utrzymać status quo i zakupić za parę lat samodzielne, cichobieżne roboty sprzątające (będą wtedy zdecydowanie tańsze niż obecnie) i problem personelu znika sam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak jest teraz? Ktoś wie. Ile za h lub za pokój.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

12 netto/pokój/ umowa o pracę
pokoi dostajesz 12+ dziennie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

12 ale brutto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem czy pracują tam jeszcze Polki. Ostatnio były same ukrainki jako pokojowe.
Inne zatrudnienie inne wynagrodzenie.
Na pewno nie mają 12 zł za pokój
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

do góry