Widok

Shun - ocena

próbowaliśmy przez kilka miesięcy samodzielnie sprzedać swoje mieszkanie, w tym mieliśmy 1 nieudaną transakcję własną (jakiś kupujący oszołom, nie stawił się na akcie notarialnym i zero kontaktu), natomiast po podpisaniu w listopadzie 2023 umowy z agencją pośrednictwa po 3 tygodniach znaleźli nam rzetelnego klienta obcokrajowca, który zakupił od nas mieszkanie, transakcja przebiegał sprawnie, w miarę szybko i bez niespodzianek. Dużo solidnych klientów zagranicznych widzę zgłasza się własnie do większych agencji pośrednictwa, a nie bezpośrednio do właścicieli, partnerzy to chyba największa agencja w trójmiescie. Mogę teraz żałować straconej kasy na własne ogłoszenia w necie (4000 zł), banery i czas poświęcony na osoby, które po prostu lubią zwiedzanie mieszkań i nie znają swojej sytuacji kredytowej, no ale musiałem spróbować. Obecnie rynek nieruchomości widzę, że sie sprofesjonalizował i też biura nieruchomości działają sprawniej niż 20 lat temu. Polecam. Profesjonalnie, rzeczowo, bez zakłóceń, dobra komunikacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dziękuję za opinię- cieszę się, że mogłem pomóc w sprzedaży . Pozdrawiam Piotr Wrzuś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Partnerzy Nieruchomości

Ela - ocena (3 odpowiedzi)

Wspaniała współpraca z Partnerzy Nieruchomości w Gdańsku. Współpraca z Panem Piotrem to jedno z...

do góry