Siłownia jest na moim osiedlu więc mam blisko i w końcu zdecydowałem się trochę poćwiczyć , nie byłem jednak pewny jak to będzie bo jest to pierwsza chyba placówka tej sieci w Polsce. Po pierwszych zajęciach już wiedziałem że jest najprościej mówiąc OK! Sam lokal przestronny, sporo miejsca do ćwiczeń, wejście proste na odcisk palca (nie musisz mięć karty czy czegoś tam innego co pałęta się po torbie), obsługa klubu bardzo pomocna i uprzejma, trenerzy zapytani o ćwiczenia chętnie pomagają i udzielają wskazówek. Sprzetu jak dla mnie sporo i wystarczające obciążenia. Łazienki przestronne, prysznice ok - brakuje jedynie uchwytów na kosmetyki pod prysznicem. Widać że klub się rozwija, fajny pomysł zrobili z tablicą -"wy pytacie - my odpowiadamy", na której są pytania klientów o różne sprawy i udogodnienia na siłownie i jak widać właściciele biorą te uwagi do siebie bo i zegary będą i ponoć będzie można zakupić wodę na miejscu. Korzystałem też z zajęc spinningu u Kariny i powiem że poprostu rewelacja - fajna, luźna atmosfera, nikt nikogo nie pogania, tempo szybkie ale da się wytrzymac.
Jeśli chodzi o cenę to myślę że drogo nie jest, ja płaciłem jeszcze w ofercie promocyjnej 99 zł/miesią