Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zbyt dużo ludzi, ciasnota na zajęciach wątek zamknięty Początki były fajne. Obecnie bardzo się popsuło. Klub poszedł na ilość, nie...
~Kasia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 grudnia 2017

Nie polecam! wątek zamknięty Nie polecam! Byłem na pierwszym dniu i nie polecam. Obsługa wykazywała brak...
~M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

Polecam wszystkim wątek zamknięty Świetnie wyposażony klub, bogata oferta zajęć!
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2017

ocena wątek zamknięty Obsługa mila i fachowa, trenerzy świetni, zwłaszcza obie Panie Agnieszka i...
~Barbara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

Siłowania na światowym poziomie !!! wątek zamknięty Siłownia zrobiła na mnie wrażenie od pierwszego wejścia. Na dzień otwarty...
~Najsilniejszy
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

Za mało zajęć wątek zamknięty Za mało zajęć ze spinningu są tylko dwa razy po południu poniedziałek i środa...
~Przemek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Siłownia godna polecenia wątek zamknięty Siłownia jest na moim osiedlu więc mam blisko i w końcu zdecydowałem się...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

sprawdzenie oferty wątek zamknięty Odwiedziłem siłownię w sobotę aby sprawdzić co mają do zaoferowania Po...
~mirek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

Szybka odpowiedź na moje zapytanie wątek zamknięty Witam. Otwarcie siłowni jest dopiero 10 sierpnia, ale już teraz wiem ze osoby...
~Przyszła klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry