Siódme Niebo

Deweloperzy

Gdańsk, Kartuska 142

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mieszkanka Onnea - ocena Mieszkam na osiedlu Onnea od ponad dwóch lat, denerwuje mnie jak mieszkańcy...
~mieszkanka Onnea
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 9 lutego 2024

Agata - ocena Kupiliśmy dom w Pępowie i nie polecam parę razy w roku zalewa na osiedlu parę...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 27 stycznia 2024

Paweł - opinia wątek zamknięty Totalne dno.wszyscy tu kupiliśmy ze względu na cenę...po odbiorze możesz...
~Paweł
3

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 3 stycznia 2022

Maria - opinia wątek zamknięty Deweloper w porządku, jeszcze czekamy na dom, jest w budowie, ale cenowo...
~Maria
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 lutego 2022

Krzysztof - opinia Zdecydowanie nie polecam i jeśli miał bym możliwość cofnięcia czasu to nie...
~Krzysztof
3

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 września 2023

Antoni - opinia Jestem bardzo zadowolony zarówno z obsługi, jak i wykończenia domu. Od...
~Antoni
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 21 czerwca 2022

Anna M - opinia Polecam dewelopera. Duży plus za cenę, elastyczność i ludzkie podejście....
~Anna M
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 marca 2023

Aleksandra - opinia Kupiłam część szeregu w Pępowie. Przy domu tworzy się zalewisko. Deweloper...
~Aleksandra
3

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 marca 2023

Ewa - opinia wątek zamknięty Jedna wielka porażka!!!!! Strzeżcie się przed tym deweloperem! Ponad pół roku...
~Ewa
2

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 8 października 2021

Beatka - opinia wątek zamknięty Stracone pięniądze i deweloperka w pełnym tego słowa znaczeniu....
~Beatka
3

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 22 października 2021

Justyna - opinia Tragedia. Roczne opóźnienia, wady wentylacji w budynku, od roku rozgrzebana...
~Justyna
2

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 3 kwietnia 2022

osk - opinia Nie polecam dewelopera. Bardzo nierzetelna firma. gdybym wiedział ominą bym...
~osk
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 6 września 2023

Karolina - opinia Kupując mieszkanie na Jabłoniowej skorzystałam z usługi doradztwa...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 sierpnia 2022

Sara - opinia Jestem zdziwiona wszystkimi negatywnymi opiniami. Odebrałam mieszkanie dwa...
~Sara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 lipca 2022

Marek Karbownik - opinia Ogólna ocena dewelopera dobra, jeżeli chodzi o opóźnienia to raczej standard...
~Marek Karbownik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 kwietnia 2022

Kornel - opinia Kupiłem tanio dom, czekam na odbiór. Deweloper daje duża pomoc przy...
~Kornel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Ola Krokosz - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam! Przed zawarciem umowy w sposób przejrzysty wytłumaczono...
~Ola Krokosz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 stycznia 2022

Marta Wrona - opinia wątek zamknięty Bardzo korzystne ceny domów. Miła obsługa. Polecam Panią Agnieszkę. Bardzo...
~Marta Wrona
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 grudnia 2021

Zofia Butkiewicz - opinia wątek zamknięty Bardzo miło współpracowało się z panią Agnieszką od Siódmego Nieba
~Zofia Butkiewicz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 listopada 2021

Zadowolony - opinia wątek zamknięty Ceny mieszkań są bardzo przystępne jak na rynek trojmiejski. W trakcie...
~Zadowolony
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 czerwca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry