Widok

Siódme Niebo

Chciałabym kupić dom na Osiedlu Rodzinnym (Siódme Niebo), bede wdzieczna za wszystkie oponie dot tego osiedla. jaka jest jakosc wykonania domow? mam synow, ktorzy ucza sie w liceum a gdansku jak z dojazdem autobusowym>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 45
Może inaczej :) developer na was zarobił sporo :) Rozumiem że bez dopłaty miałabyś grzejniki i jakiś zwykły piec gazowy? Jaki metraż mieszkania?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
raczej nie :) trzy lata temu to była normalna cena jeśli chodzi o podłogówkę i piec oraz czujki w każdym pomieszczeniu, a nie tak jak co niektórzy robili sobie czujki na 80m2 dwie - strefa nocna i strefa dzienna. Także jestem pewna,że nie przepłaciłam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
przepłaciłaś :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie pamiętam już jaka była kwota dopłaty ale ok 12 tys, do tego wzięliśmy czujki w każdym pomieszczeniu, co zwiększa komfort. Piec De dietrich kondensacyjny MCR/II 24/28BIC. Zaletą tego pieca jest też wbudowany zasobnik wodny chyba 40L, fajna sprawa jak myjesz ręce zawsze leci ciepła woda nie czekasz aż piec włączy się i nagrzeje wodę, z tego co nam tłumaczył hydraulik (polecam p. Damiana jest pasjonatem tego tematu)to co jest zużyte do podgrzania wody wraca do podłogówki dlatego jest tak ekonomiczny. Nas przekonał p.Damian i jesteśmy bardzo zadowoleni, drugi rok ogrzewamy i naprawdę nie oszczędzamy bo lubimy ciepło, z naszych wyliczeń wynika,że piec zwróci się nam po ok 3latach użytkowania, przy mega komforcie używania, nie doliczałam kosztów wody, bo aż tak precyzyjna nie jestem, ale w porównaniu do starego mieszkania, gdzie mieliśmy piec bez zbiornika wychodzi mi jakiś 1mwody mniej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mogłabyś podać ile dopłacaliście za podłogówke i piec, oraz podać symbol tego lepszego pieca ?? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy piec de dietrich ze zbiornikiem wodnym ,ogrzewanie podlogowe w calym mieszkaniu 80 m2 kosz za styczen 307 zł,czujki ustawione na 25stopni( lubimy ciepło), trzy osoby biorace prysznic 2xdziennie. Kiedy nie grzejemy koszt gazu ok 100 zł. W zeszlym roku mielismy trochę wyższe rachunki,ale budynek był świerzy a i do wietrzenia zamykaliśmy ogrzewanie,w listopadzie mieliśmy awarię grzejnika i był u nas p.Flis(tak chyba sie nazywa)i ustawił nam piec odpowiednio ( tzn mniejsza tem.na kotle a wieksza na czujce)i powiedział nam aby do wietrzenia nie zamykać całkowicie czujek tylko je zm niejszyć o 3-4 stopnie,powiedział, że tak będzie bardziej ekonomicznie. Do podłogówki dopłaciliśmy i wzieliśmy lepszy piec, wydaje mi się bardzo ekonomiczny, z tego co wiem to za taka temperaturę w bloku na morenie,trzeba zapłacić za ogrzewanie ok 700 zl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
No właśnie mógłby ktoś napisać jakie koszty ogrzewania przy tym piecu gazowym, i ile mieszkanie ma m2 ??
Brał ktoś ogrzewanie podłogowe ?? zadowoleni jesteście ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak wygląda sytuacja z ogrzewaniem? Wysokie są koszta? Lepiej wziąć piec z otwartą komorą spalania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jeszcze raz dzięki za info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczerze mówiąc to kosztów instalacji nei pamiętam ( ale nie była to jakaś wielka suma) , miesięcznei płacimy ok. 50 zł , bez umowy czasowej , więc w każdej chwili można zrezygnować , Pan który to obsługuje bardzo pomocny , faktury przesyła na maila i generalnie można się z nim o wszystko dogadać ,więc polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za info a jakie koszta instalacja i tak dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy amelka , jest ok - jeszcze się nie zawiedliśmy, a mamy go od czasu zamieszkania czyli już ponad rok . Szczerze to nie chcielismy radiowo , ale ani razu się nie zdarzyło , żeby były jakieś zaniki czy coś... ( na os. rodzinnym)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze mam pytanie jaki internet polecacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam ja odebrałem mieszkanie na gozdzikowej numer roboczy 51 . usterek jako takich nie było (krytycznych) tylko kosmetyczne sprawy.
jak na razie jestem zadowolony już wykańczam mieszkanie , jak na razie to polecam .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Również witam :)) Podobno już 8 lutego decyzja się uprawomocni :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję powstrzymać język, to po pierwsze.
Nikomu nie przeszkadzają reklamy na każdym płocie i ogólny syf reklamowy na każdym kroku? Wyglądamy jak przedmieście jakiejś dziury w Pakistanie. Jak w cywilizowanej Europie mogą się obejść bez kłucia po oczach reklamami?
Jak oni radzą sobie w tym porządku i estetycznym krajobrazie? Ja nie wiem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Witam przyszłych sąsiadów :))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
X-wing chamuj się! Masz żal , pretensje ? O co ci chodzi? Śmieiarzem to można nazwać Ciebie, bo zaśmiecasz forum swoim chamskim zachowaniem, jesteś żenujący.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
To jest ich nowy projekt, więc tak samo jak i tego o metrażu 64m2 nie zobaczymy wizualizacji. Te 5 tys. na rezerwacje będzie przeznaczone na np. miejsce postojowe, które wynosi 5 tys. lub udział w drodze, które także wynosi 5 tys. Bo do standardowej ceny trzeba doliczyć te dwie kwoty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy to ci śmieciarze zawiesili kolejną szmatę reklamową na wiadukcie kolejowym między Rębiechowem, a Baninem?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry