Widok
Wszystkie informacje powinnaś znaleźć tutaj: http://rynekpierwotny.com/mieszkania/pomorskie/kartuski/siodme-niebo,osiedle-familijne-mieszkania/
Ja mam w mieszkaniu takie małe urządzonko ,które pokazuje jaką mamy wilgotność ( ok.15 zł w OBI) - naprawdę polecam , jak jest pow.60% to wiemy ,żeby koniecznie otworzyć okna - odrazu spada :) a grzyba jak dotąd nie mamy:)
możecie minusować , tak chciałam tylko doradzić sąsiadom z problemem wilgoci :)
możecie minusować , tak chciałam tylko doradzić sąsiadom z problemem wilgoci :)