Skamo

Zabudowy, meble na wymiar

Gdańsk, Poczty Gdańskiej

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
J.Pawlak - opinia wątek zamknięty Bardzo szybki i profesjonalny montaż! Panowie po sobie posprzątali co bardzo...
~J.Pawlak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lutego 2022

JA - opinia wątek zamknięty super ekipa i właściciel .pozdrawiam.
~JA
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2020

Super! wątek zamknięty Zamówiłam kuchnię do domu w stylu skandynawskim. Pozytywnie zaskoczyła mnie...
~Barbara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

Pełen profesjonalizm, będę tu wracać! wątek zamknięty To już moje drugie zamówienie w tej firmie. Najpierw była szafa w mieszkaniu...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 marca 2019

Bardzo profesjonalni wątek zamknięty Zamówiłem szafkę pod umywalkę i szafkę wiszącą w łazience. Cena zbliżona do...
~Artur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Zadowolona :) wątek zamknięty Nic dodać nic ująć. Zaczynając od miłej, a co najważniejsze - znającej się na...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

Polecam! wątek zamknięty Wszystkim niezdecydowanym polecam skorzystanie z usług firmy SKAMO. Po...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Zdecydowanie polecam :) wątek zamknięty Firmę poleciła mi kuzynka. Przyznam szerze, że na początku miałem obawy - na...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 maja 2017

Kuchnia wątek zamknięty W październiku zleciłam wykonanie kuchni na wymiar. Terminowo trochę szybciej...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 grudnia 2016

Bez zastrzeżeń wątek zamknięty Bardzo miła obsługa w sklepie w auchan w Gdańsku. Fachowa ekipa monterska....
~krzysiek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 grudnia 2016

Zadowolona wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, że zamówiłam tutaj szafę. Cena względem Komandora...
~Beata C.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 listopada 2016

Polecam wątek zamknięty W połowie września zamówiłam kuchnię na wymiar z białymi, lakierowanymi...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 października 2016

Warto polecam wątek zamknięty Witam tą firmę mogę polecić z całym moim sumieniem, fachowo na czas i tanio....
~Rafal
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry