Słyszałam dużo dobrego o tej restauracji, ale nikt z moich znajomych nie dodał, że kontakt z tą restauracją to bieg z przeszkodami. Otóż chciałam zarezerwować stolik na 12 osób ( mała impreza okolicznościowa ) na sobotę 20.09.08. Niestety okazało się to niemożliwe. Telefon stacjonarny był głuchy, a komórka oznajmiała "nie ma takiego numeru".Wysłałam maila do restauracji ws rezerwacji. Także pozostał bez odzewu. W końcu w środę 17.09.08 pofatygowałam się osobiście do restauracji. Na drzwiach wisiała kartka "zarezerwowano do 20.09" W lokalu oczywiście był i personel, i goście. Drzwi wejściowe były zamknięte na głucho. Nikt z personelu nie zainteresował się moją osobą. Niestety przez zamknięte drzwi niczego nie mogłam załatwić. Kompletna ignoracja dla potencjalnego klienta. Rozumiem, że lokal jest zarezerwowany do 20.09.z powodu Festiwalu, ale po 20.09.08 Festiwal się skończy i zacznie się szara rzeczywistość . Informacja o całkowitej rezerwacji winna się znaleźć w internecie, a telefony odpowiadać. Straciłam tylko niepotrzebnie czas. Ja napewno nigdy już tej restauracji nie odwiedzę i nie polecę jej nikomu ze znajomych. To skandal . Gdyby na skali było 0 dałabym Bakłażanowi