Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
niestety juz nie ma:( wątek zamknięty szkoda ze juz nieczynna ta restauracja, a takie dobre jedzenie tam bylo...
~mm
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 września 2008

Skandaliczne traktowanie klienta wątek zamknięty Słyszałam dużo dobrego o tej restauracji, ale nikt z moich znajomych nie...
~Violetta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 września 2008

Mi smakowało wątek zamknięty Z mężem pierwszy raz tu byliśmy i muszę przyznać, że akurat to co zamówiliśmy...
~zoja78
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 czerwca 2008

Zmienić nazwe!!! wątek zamknięty Bardzo się ucieszyłam jak widziałam, że w końcu zjem bałkańskie jedzenie w...
~Serbka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2008

Nie próbowałbym wątek zamknięty Mieszkałem 3 lata w Chorwacji. Próbowałem wielu dań z bałkanów i może nazwy...
~Michał
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2008

Niedoprawione zimne jedzenie wątek zamknięty Zupa wegierska bez śladu papryki,,niedoprawiona,podgrzana w...
~HIT
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 lutego 2008

Nareszcie coś!!! wątek zamknięty Gratuluje i tak trzymać!!! Nareszcie knajpa z duszą i świetnym jedzeniem....
~Casillero
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 lutego 2008

Bogdan - opinia wątek zamknięty Najważniejsze, że nie można tu palić! Jedzenie lepiej smakuje.
~Bogdan
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 lutego 2008

ALEX - opinia wątek zamknięty Byłam trzy razy. Jak narazie się nie rozczarowałam. Bardzo smaczne potrawy,...
~ALEX
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 stycznia 2008

Irena - opinia wątek zamknięty bardzo milo sie zaskoczylam!a to rzadko sie zdarza. czytajac karte bylam...
~Irena
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 stycznia 2008

no wreszcie wątek zamknięty no wreszcie można dobrze zjeść coś za dnia... taaaaaki lunch dwudaniowy - nie...
~Max
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 stycznia 2008

M - opinia wątek zamknięty Coś nowego w Gdyni , już dawno zamieżałem tam pujść , w końcu sie wybrałem i...
~M
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 stycznia 2008

spróbujcie lepiej :) wątek zamknięty Rozczarowałam się, bo jadłospis rewelacyjnie brzmiący a tymczasem: sos...
~asia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 listopada 2007

Taka sobie wątek zamknięty Restauracja podobno jest bałkańska, a jak próbowałem coś zamówić z tej kuchni...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 listopada 2007

Nic specjalnego...z wyjątkiem jednego rewelacyjnego.. wątek zamknięty Pleskawica kompletnie nieprzyprawiona-raczej kotlet mielony z papryką. A...
~Cleo
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 października 2007

kiepski wątek zamknięty kiepski lokal z brzydkimi talerzami-wygladaja na tanioche jek w barze...
~konsument
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 października 2007

Pycha !! wątek zamknięty Jedzenie nad podziw smaczne, obsługa baaardzo sympatyczna. Duży mankament to...
~petro
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 października 2007

Tomek - opinia wątek zamknięty Wreszcie miejsce, gdzie nieczujesz sie jak w jadłodajni. Przestrzeń i dużo...
~Tomek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 września 2007

W końcu coś innego wątek zamknięty Jestem miło zaskoczona wnętrzem. Co prawda widać, że restauracja w rozruchu ,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 września 2007

Ola - opinia wątek zamknięty Fajny nowy lokal w Gdyni. Oby wiecej takich...
~Ola
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

20

wątków

do góry