Widok

Skandalicznie dobre okna - Windows 2000 !

Nie mogłem się powstrzymać, żeby nie nazwać tak wątku :) Szukając opinii o Windows2000 w Google wątek o zaczynający się od "skandaliczne..." pojawia się zaraz na początku głównej strony. Mimo to poszukałem trochę dłużej i znalazłem wiele dobrych opinii o tej firmie, szczególnie z ostatniego roku. Potwierdziło się, że jednak nie taki diabeł straszny i większość klientów jest zadowolona i z produktów i z obsługi. Podpytałem trochę przy zamawianiu skąd tyle negatywów o nich w sieci i handlowiec odpowiedział, że kilka lat temu mieli całkiem inne ekipy, którym faktycznie zdarzały się wpadki przy montażach. Od jakiegoś czasu bardzo dbają o tą kwestię, mają regularne szkolenia dla montażystów itp. Okna oczYwiście zamówiłem, no a skoro publicznie się chwalę to znaczy, że jestem w 100% zadowolony :) (bo tak już w necie jest, że piszą tylko Ci którzy albo są super zadowoleni albo bardzo źli na jakąś firmę) Pozdrawiam wszystkich niezdecydowanych polecając okna Windows :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
asortyment: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
hehe, Mateusz, jak sam zauważyłeś tak to już jest w necie ;) ludzie lubią nadużywać takich słów, których by sie bali użyć w cztery oczy, skandaliczne, tragiczne, krytyczne, beznadziejne, masakryczne itp.
prowadzę firmę usługową i widzę, ze to co dla jednych będzie skandaliczne, dla innych jest po prostu normalną usterką do usunięcia także opinie należy czytać, ale niekoniecznie wierzyć im ślepo, pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No ale ktoś spieprzy robotę, marnując moją ciężko zarobioną kasę to jak inaczej mam o takiej sytuacji innych przestrzec niż na powszechnie znanych forach??? Firma olała termin, montażyści rozwalili pół chałupy, a kafelkarz tak położył płytki, że 3 razy skuwałem!
Nieraz się naciąłem na nieuczciwych pseudofachowców, zwlaszcza w wykończeniówce i uważam, że trzeba o tym pisać, bo będą bezkarni.
Przy okazji pozdro dla Mariana który mi cały brodzik porysował, a silikon chyba sprzed 20 lat położył, bo spływał przez miesiąc!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fatalna obsługa, fatalne okna, koszmarny montaż. Okno brudne, porysowane, uszczelki krzywe, dziury, klamki każda na innej wysokości.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak okna brudne to starczy umyc a co do klamek kazda na innej wysokości to jest akurat śmieszne tez mam okna z Windowsa i są bardzo dobre a jeśli coś nie gra to trzeba zgłosić i wymienia pocos maja serwis i biuro starczy podejsc a nie głupoty pisac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Już na pewno wierzę, że ma Pan/Pani ich okna skoro twierdzenie, że klamki na różnych wysokościach można wymienić... jak można skoro są dziury wywiercone na klamki??? zalepić dziurkę która jest za wysoko zmienić mechanizm zamykającym i zrobić ją niżej? :|
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry