Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zniesmaczony klient - ocena unikać!!! Okna za ponad 40 tys. Zapłacone z góry. Dostarczone z opóźnieniem...
~zniesmaczony klient
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 listopada 2023

A F - opinia Dlaczego jedna gwiazdka? 1. Proces zamawiania, który nie bierze pod uwagę, że...
~A F
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 maja 2023

Słaba jakość i opóźnienia wątek zamknięty Zamówiłam okna do całego domu. Opóźnienie 2-3 tygodnie. Jakość wykonania jest...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 listopada 2018

Okna Windows 2000 wątek zamknięty Odradzam zakupu !!!! , firma nie rzetelna , wykonuje niestarannie i z...
~Pola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2018

Odpowiedz do kasss wątek zamknięty Czy ktoś tu pisal o wymianie klamek raczej nie jesli uważam że mam klamki na...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Skandalicznie dobre okna - Windows 2000 ! wątek zamknięty Nie mogłem się powstrzymać, żeby nie nazwać tak wątku :) Szukając opinii o...
~Mateusz
5

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2015

Windows2000 - okna i drzwi Rumia - Polecam! wątek zamknięty Wymiana okien w domu jednorodzinnym, planowana co najmniej od dwóch lat z...
~Gosia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 lipca 2016

solidne okna wątek zamknięty Firme wybraliśmy z polecenia. Znajomi zamawiali u nich okna pare lat temu i...
~Bartek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2016

Polecam wątek zamknięty Firmę polecił mi znajomy, który sam robił jakiś czas temu rozeznanie. Zna się...
~Dawid
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

Ogrody zimowe - dla szukających wykonawcy wątek zamknięty Szukaliśmy z żoną dość długo firmy do wykonania ogrodu zimowego - aż polecono...
~Greg
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 października 2015

Polecamy wątek zamknięty Przy kompletnej przebudowie starego domu zmienialiśmy wielkość i kształt...
~Gosia i Arek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

Drewniane okna z Rumi wątek zamknięty Kupiłam mieszkanie w starej kamienicy w Wejherowie z 1934 rok. Zależało mi na...
~Liliana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 września 2015

Windows 2000 - dobre okna z Rumi wątek zamknięty Wybrałem do całego mieszkania Rehau Geneo (6 piętro, wieżowiec, straszne...
~Grześ
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

Windows2000 - Opinia wątek zamknięty Dlugo szukalem, przegladalem i analizowalem temat okien (w koncu okna, to...
~Jarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2015

Dobre okna - polecam wątek zamknięty Wszystko w najlepszym porządku: cena, jakość, czas, montaż. Na razie nie mam...
~Olek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

Okna Rumia wątek zamknięty Realizacja bez większych problemów. A te mniejsze problemy to z mojego...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 maja 2015

Windows wątek zamknięty Faktycznie tragedia !!! wygląda jakby im nie zależało na klientach...
~IGLO
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 maja 2015

jestem zadowolony wątek zamknięty Pomimo wielu różnych opinii na temat firmy, wziąłem pod uwagę parę czynników...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

FIRMA WINDOWS 2000 - PARTNER GODNY POLECENIA wątek zamknięty Jestem właścicielem firmy budowlanej. Budujemy głównie domy jednorodzinne,...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

Polecam wątek zamknięty Nie mam zastrzeżeń. Okna pierwsza klasa, montaż bezproblemowy i nawet...
~Andrzej
23

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
78

postów

41

wątków

do góry