Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dioptr - opinia Dobry warsztat, prawdziwi zajawkowicze. Polecam!
~dioptr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lutego 2023

G - opinia wątek zamknięty Cudowny, kameralny, serwis z obsługą -pasjonatami śmigania na 2 kółkach....
~G
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 listopada 2021

Wit - opinia wątek zamknięty Dość szybko, przyjaźnie, niedrogo
~Wit
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2020

Polecam wątek zamknięty Profesjonalista, który całe życie poświęca rowerom. Ceny przystępne i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 maja 2019

Pełen Profesjonalizm wątek zamknięty Od jakiegoś czasu serwisuję rower tylko u pana Jacka w Ski Bike. Nigdy nie...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lutego 2019

Polecam!!! wątek zamknięty Obsługa pierwsza klasa, właściciel zna się i kocha to co robi, każdy rower...
~M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

Bardzo dobry serwis rowerowy wątek zamknięty Pierwszy raz miałem okazję korzystać z tego serwisu i na pewno nie ostatni....
~Maciek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

... wątek zamknięty oddano mi zepsuty rower z którego spadłam ponieważ nie zgodziłam się na...
~mew58
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 września 2012

Miła obsługa, dobry kontakt i porady, pełen profesjonalizm. wątek zamknięty 2 razy serwisowałem rower w sklepie Ski Bike i nigdy się nie zawiodłem. W...
~SpeS
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2015

Bardzo dobrze wątek zamknięty Oddałem rower ponieważ słyszałem dobre opinie o tym serwisie i się nie...
~Trio55
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lipca 2014

Z czystym sercem polecam wątek zamknięty Oddałem rower do serwisu, jestem w pełni zadowolony z usługi. Została...
~Adam
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

super wątek zamknięty Przyjeżdzam do serwisu z Wrzeszcza. Chłopaki z Sopotu są bez zadęcia, lubią...
~wiolka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2013

ZNAKOMITY SERWIS! wątek zamknięty Niezwykle przyjazny serwis, a to dzięki świetnej obsłudze Właściciela!...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

Pomimo,że serwis był zamknięty w niedzielę wątek zamknięty Jacek służył nam pomocą w dniu wolnym od pracy! Chwała mu za to, ale dzięki...
~Tomek [GR3miasto]
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2012

Świetny serwis (przede wszystkim) wątek zamknięty Jaca to bardzo dobry fachowiec, więc serwisowanie u niego sprzętu to pomysł...
~Gampos
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 września 2012

Mój rower stołuje się właśnie tu ! wątek zamknięty Rzetelna praca z pewnością się odpłaca. Dlatego rekomenduję wszystkim serwis,...
~Krzysiek [GR3miasto]
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2012

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Korzystam juz od dłuższego czasu z usług Ski Bike. Krótko mówiąc: świetny...
~alx
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lipca 2012

migello - opinia wątek zamknięty Świetny serwis, nie ma wciskania drogich części, lub wymiany tych, które...
~migello
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry