Widok

Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym!!! Mają ogromny wybór bielizny i super ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie jest to jeden z lepszych sklepów gdzie można kupić tak zmysłową bieliznę w tak niskiej cenie i mając tak duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam!!! Sklep z ogromnym wyborem bielizny. Myślę, że każda znajdzie tu coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona kupiła tu dla mnie bokserki, a dla siebie bieliznę. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu. Sklep jest świetny. Bokserki zakupione w tym sklepie są dobrej jakości. Pomimo, że już wiele razy były prane nadal są ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam. Myślę, że każda kobieta będzie zadowolona z zakupów w tym sklepie internetowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność! Super ceny, jakość jest ok. Na pewno będę stałą klientką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robię zakupy w tym sklepie internetowym już od długiego czasu i jestem bardzo zadowolona. Mają ogromny wybór i niskie ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poleciłam ten sklep moim koleżankom z pracy i teraz wszystkie robimy zakupy w tym sklepie. Super jakość materiału i wykonanie bielizny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wysokie majtki wyszczuplające z siateczką są przepiękne, nikt nie zwróci uwagi na ich funkcję, bo są tak śliczne. I tak, jednocześnie super spłaszczają brzuch.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam już po raz kolejny w tym sklepie przepiękną bieliznę. Mojemu mężczyźnie również się ona bardzo podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie czekałam jakoś długo na paczkę, a zamówione rzeczy spełniają moje wszystkie oczekiwania tak więc polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam!!! Zamówiona bielizna jak dla mnie rewelacja!!! Nie sądziłam, że w takiej cenie dostanę taką jakość. Koronka super. Nie widzę różnicy pomiędzy tym co dostałam, a drogą bielizną ze sklepu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona ze swojego zamówienia. Nie czekałam jakoś bardzo długo. Wszystko zgodnie z regulaminem. Polecam każdemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupy w tym sklepie. Mimo dłuższego oczekiwania wszystko jest ok. Biustonosz tak jak w opisie i na zdjęciach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie dwa stroje kąpielowe. Spisały się idealnie na wakacjach w Grecji :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Bielizna sprzedawana w tym sklepie internetowej jest dobrej jakości. Jak za tak niską cenę nie mam co narzekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym. Mają tu super jakość bielizny jak za tak niskie pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem w tym sklepie super bokserki. Są dobrej jakości. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona za zakupów w tym sklepie internetowym. Moje koleżanki z pracy też tu zamawiają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Domowe kosmetyki (11 odpowiedzi)

Czy są tu na forum dziewczyny, które same sobie robią kosmetyki z półproduktów? Podzielcie się...

Porada dotycząca makijażu twarzy (16 odpowiedzi)

Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy. Nigdy nie używałam kosmetyków kolorowych do twarzy tj....

Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu (69 odpowiedzi)

Witam, Prosze o opinię dot.endermologii- czy faktycznie jest tak skuteczna w zwalczaniu...

do góry