Widok

Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Kolejny komplet na siłownię, który kupiłam to strzał w dziesiątkę. Nie niszczy się i nie odbarwia, nawet po intensywnym treningu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam figi i biustonosz. Jakość jest bardzo dobra, a cena bardzo atrakcyjna. Jestem bardzo zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej mamie z głębi serca biustonosze do karmienia. Świetna jakość wykonania, są bardzo wygodne i praktyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep każdej osobie, która nie chce wydawać miliona złotych na bieliznę. Według mnie nie musi ona być z super materiałów i wyglądać nie wiadomo jak by spełniać swoją funkcję. Tak więc polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna z tego sklepu internetowego jest dobrej jakości. Ja jak i żona jesteśmy zadowoleni ze swoich zakupów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolejny zakup w tym sklepie i znów jestem bardzo zadowolona z zakupów. Mają ogromny wybór bielizny w dobrych cenach. Na jakość nie narzekam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam tu kilka zmysłowych kompletów w sam raz na święta. Bałam się trochę, że paczka nie zdąży do mnie dojść. Traf chciał, że dziś paczkę mi dostarczono. Wszystko się zgadza z zamówieniem. Rozmiary są ok. Gorąco polecam. Na pewno jeszcze nie raz zrobię w tym sklepie zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Udało mi się w tym sklepie internetowym idealnie dobrać biustonosz. Jakość super, a cena niska. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają świetną ofertę peniuarów. Zamówiłam czerwony z koronkowym wykończeniem. Jest śliczny i bardzo seksowny. Jestem bardzo zadowolona z zakupów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam tu kilka koronkowych biustonoszy. Na jakość nie mogę narzekać jak dla mnie jest taka sama jak w innych sklepach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam! Można kupić tu piękną i zmysłową bieliznę za naprawdę małe pieniążki :) polecam zaśledzić ich na fb by być na bieżąco z promocjami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogromnie polecam ofertę biustonoszy do karmienia. Dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów, kolorów i wzorów, więc każda mama znajdzie coś dla siebie. Są bardzo wygodne i dobrze podtrzymują biust, nawet przy dużym obciążeniu. Ja jestem nimi zachwycona i już zamówiłam kolejne sztuki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność. Duży wybór zmysłowej bielizny w dobrych cenach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepiękna bielizna. Aż jestem w szoku, że można kupić takie fajne rzeczy w jednym miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupy w tym sklepie oceniam jako bardzo udane! Mają ogromny wybór, zmysłowe modele. polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep ze względu na świetny wybór męskiej jak i damskiej bielizny. Jedynie długo czeka się na paczkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Męska bielizna zamówiona w tym sklepie jest naprawdę spoko. Dobra jakość za niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam na próbę damski komplet na siłownię w kolorze czarnym, wykonany z miękkiego, oddychającego materiału. Okazał się, że był strzałem w 10. Zamawiam parę kolejnych w innych kolorach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie przeszkadza mi długi czas oczekiwania na paczkę. Zamówiona bielizna jest super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Żona kupiła tu bardzo zmysłową bieliznę. Wygląda w niej obłędnie, jak modeleczka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

leczenie trądziku (117 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

gdzie i za ile dobra analiza kolorystyczna (11 odpowiedzi)

jak w temacie, możecie mi kogoś polecić? a może są tutaj osoby którr zajmują się analizą...

Salon kosmetyczny - Gdzie isc ? (21 odpowiedzi)

Poszukuje DOBREJ kosmetyczki, a wlasciwie salonu kosmetycznego w ktorym moglabym miedzy innymi...

do góry