Widok

Sklep Zoo Kcyńska

Korzystam zawsze z tego sklepu i byłam zadowolona do tego poniedziałku. Co się tam dzieje? Przcownicy robią co chcą. Nie ma kogo spytać o cokolwiek. Muszę przyznać, że brak tam ostatnio dyscypliny. Może jaka płaca taka praca. Jednak co ja jako klientka jestem temu winna. Pani Karino, czy tam nie ma kto przywołać do porządku ludzi?
Całkowita samowola!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
A może ktoś szefostwo przywoła do porządku?!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za takie pieniadze to trzeba byc frajerem zeby sie starac. Jak by Pani tyle zarabiala co Ci pracownicy to by Pani zapewne pracowala jeszcze gorzej albo od razu sie zwolnila. Pracowalam kiedys w tej pozal sie Boze sieci to wiem. Na szczescie to juz przeszlosc bo znalazlam prace w ktorej mnie szanuja zarowno pod wzgledem finansowym jak i w tym tradycyjnym sensie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
To ja proponuję, żeby Ci wszyscy sfrustrowani sprzedawcy poszukali sobie lepiej płatnej pracy albo udali się na bezrobocie. Skoro nie chce im się starać to moje pytanie brzmi: PO CO W OGÓLE ZATRUDNIACIE SIĘ W HANDLU? Wiadomo jaka to jest praca..wiadomo, że zarobki nie są powalające. Po co się męczycie. Robicie dużo złego klientom taką postawą. Skoro macie dużą wiedzę, jesteście świetnie wyszkolonymi fachowcami - handlowcami to dlaczego nie możecie znaleźć pracy w innych sklepach? Nie rozumiem Waszej jakże typowo polskiej-roszczeniowej postawy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
nikt z nich nie chce tam pracować,nikt nie chce być handlowcem... ale mamy typowo polskie bezrobocie i muszą, bo chcą żyć...Pani ma za to typowo roszczeniowe (nowobogackie) podejście...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4
weź się pierdilnij w łeb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co byś chciała za dyscyplinę za 900 zł za pracę na umowę śmieciową ( zlecenie ) jaka płaca taka praca! ludzie są sfrustrowani- nie dostają zadnych premi, bo prezes woli wziąść dla siebie nic dać ludziom, którzy dla niego pracują, nadgodzin też nie, a wolne, sknera!
co chwila kogoś zatrudniają a ludzie nie chcą pracować na takich warunkach, ktoś kto siebie szanuje i ma wiedzę i doświadczenie nie pójdzie do tej firmy za uwłaczające pieniądze.
Kłamią w ogłoszeniach, że umowa o pracę, ale najpierw umowa zlecenie- ta firma to porażka, niekompetentny zarząd i ludzie nie szanujący niczego i nikogo!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry