ZOO Karina

Sklepy zoologiczne

Gdynia, 10 Lutego 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wena - opinia wątek zamknięty Super! Można zrobić zakupy z pupilem! Polecam!
~Wena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 listopada 2019

ZOO Karina - odradzam!!!! wątek zamknięty Chciałam przestrzec przed sklepem ZOO KARINA w CH Morena. Pojechałam tam...
misiadelko
15

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 września 2012

ZOO Karina Chełm - odradzam !!! wątek zamknięty w ZOO Karina w Galerii Chełm zwierzęta są źle traktowane. Dokładnie mowa o...
~Asia_Gdańsk
20

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

chore swinki morskie wątek zamknięty zakupiłam swinkę morską w prezencie pod choinke dzieciom,niestety córka...
~monika
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

Dobrze wyposażony sklep wątek zamknięty Wszystko zawsze znajdę dla mojego kudłacza, zawsze mogę z nim wejść i...
~AniaG
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

zoo karina rumia- chory króliczek wątek zamknięty Kupiłam króliczka w w.w sklepie, niestety królik był chory. Zmarł po 4...
~klient
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

ODRADZAM wątek zamknięty Drogo, a nad jakoscia przewyzsza nastawienie na zysk..
~Ziggy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

ODRADZAM ! wątek zamknięty Przestrzegam was przed tym sklepem. Sprzedają chore ryby, kłamią - kiedy...
~Monika
9

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 marca 2009

Sklep Zoo Karina -także BAARDZOO ODRADZAM !!! wątek zamknięty Widzę że nie tylko ja zwróciłam uwagę na nieprawidłowości w tym sklepie....
~Były klient sklepu.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

A ja niestety jestem rozczarowana wątek zamknięty Próbując się dowiedzieć czegoś o karmie dla mojego psa dostałam w dość...
~Basia
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 września 2012

smycz wątek zamknięty Dzisiaj w Tesco na Chełmie w sklepie zoologicznym na parterze tuz przy...
~goga
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 maja 2013

Sklep Zoo Kcyńska wątek zamknięty Korzystam zawsze z tego sklepu i byłam zadowolona do tego poniedziałku. Co...
~stała klientka
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2010

NIE POLECAM, czuje sie oszukany wątek zamknięty Kupiłem u nich kalosze dałem ponad 100 zł później zobaczyłem identycznych...
~wędkarz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 września 2012

Kamila - opinia wątek zamknięty Polecam ten sklep. Panie ekspedientki zawsze są miłe i znają się na tym co...
~Kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 września 2011

zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam. Chyba największy zarzut jaki mam jest taki, że...
~*Ania*
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 września 2011

polecam wątek zamknięty polecam
~majka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2011

bardzo sympatyczny sklep wątek zamknięty Kupuję w marketach ZOO Karina dość często, najczęściej koło Tesco i na...
~Misia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 listopada 2010

ZOO KARINA Abrahama wątek zamknięty Miła obsługa, duży wybór towaru. Szkoda, że zrezygnowali z żywych zwierząt -...
~Ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 stycznia 2011

Chore ryby wątek zamknięty Odradzam. Kupiłem 2 bocje wspaniałe, po wrzuceniu worka do mojego akwarium...
~Piotr
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 lutego 2010

Opinia wątek zamknięty Moim zdaniem Sklep zoologiczny na matarnii jest najlepszy w trójmieście...
paw231
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
85

postów

20

wątków

do góry