Widok

smycz

Dzisiaj w Tesco na Chełmie w sklepie zoologicznym na parterze tuz przy wejściu kupiłam dla mojego huskyego automatyczną smycz marki Flexi Comfort 3 dla dużych psów 5 metrową .okazało się że przepłaciłam prawie dwukrotnie .Nie wiem skąd mają takie ceny??????sufitowe !!!.Zadzwoniłam do ekspedientki z pytaniem czy mogę zwrócić,odpowiedziała że nie gdyż przy wejściu do sklepu jest informacja o przemyślanych zakupach i o braku zwrotu towaru.Poza tym pani wyrecytowała mi nr dziennika ustaw mówiący o zwrotach a raczej o braku.w jakim my kraju żyjemy i w jakich czasach ???.Jest to chyba jedyny sklep w naszym kraju który nie przyjmuje zwrotów.wszędzie można towar zwrócić nawet w ciągu 30 dni.Teraz się nie dziwię że w sklepie nie ma klientów jeśli tam jest taka drożyzna!!!! . Wiem na pewno że ostatni raz byłam w tym sklepie,a także nikt z moich znajomych tam nie wejdzie.Ale nie zostawię tego dowiem się u Rzecznika konsumenta czy rzeczywiście nie przysługuje mi zwrot.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Wybacz, ale gdyby tak wszyscy zwracali zakupy, bo za rogiem, czy w necie znaleźli taniej taki sam towar, to gospodarka by upadła - na drugi raz sprawdzaj ceny i po kłopocie, jest ceneo, allegro - dowiedzieć się ile co kosztuje nietrudno.
Ja też kupiłam flexi giant 8m taśmy dla psów o wadze do 75kg za ponad 200zł i mimo iż znalazłam taką samą o 70zł taniej w necie to afery nie robię. Mam tylko nadzieję, że nabyłam oryginał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry