Widok
Sklep przyjazny dla klienta.
Piszę w imieniu mojej babci, dla której nowością było robienie zakupów w tak dużym sklepie. Poszła tam sama i nie potrafiła się odnaleźć. Poprosiła o pomoc panią ekspedientkę na sklepie która bardzo życzliwie ją potraktowała, wyjaśniła i pomogła zrobić zakupy. Takie rzeczy się ceni! Zwłaszcza w dzisiejszych czasach gdy człowiek nie widzi innego człowieka. Chciałbym pozdrowić obsługę sklepu, na pewno sam też tam będę robić zakupy.
Moja ocena
Lidl
kategoria: Supermarkety
obsługa: 6
asortyment: 6
promocje: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6