Widok

Sklep zoologiczny - akwarystyka - dobry i niedrogi?

Chcę skompletować cały zestaw akwarium + wyposażenie + rośliny + ryby. Gdzie jest dobry sklep z dużym działem akwarystyki i ze sprzedawcami, którzy mają wiedzę, a jednocześnie ceny są przystępne?
Najchętniej stacjonarny z Trójmiasta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj.

Polecam sklep zoologiczny na Zabiance, sklep jest od ok roku ale prowadzący ma dużą wiedzę z akwarystyki, dużo ludzi go chwali ze załatwi każda rybę i maja tam dobre ceny. Sam kupowałem u nich ryby neony, Danio, mieczyki, gupiki, skalary itp. I ryby mają się dobrze są zdrowe. Sklep się nazywa rybka2
O ile dobrze pamiętam to maja stronę rybka2.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Okaz, bardzo znany w trójmiescie -tylko teraz przeniesiony na trakt sw Wojciecha i zmienił nazwę na zoo okaz chyba. Warto, maja duży wybór o doradza
Łapka na Jagielońskiej.
Mają tanio ale najważniejsze, zdrowe rybki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam.
Z czystym sumieniem polecam sklep na zabiance rybka2.pl.
Zamawiałem ostatnio u nich duże akwarium w komplecie 300 l i mają najniższe ceny, żaden okaz ani inny mały sklep nie ma tak niskich cen. Dodam też że kupowałem całą obsadę ryb roślin krewetek, wszystko żyje i ma się bardzo dobrze, dodatkowo ż racji iż brałem duża ilość dostałem dobry rabat mimo że nie prosiłem.
Bardzo pomocny sprzedający, widać po jego wiedzy że jest Hodowca a nie zwykłym handlarze jak większość.
Jeszcze raz polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć znam sklep zoologiczny ale niestety z Kościerzyny. Stacjonarny sklep jest super, z miłą obsługą i z bogatym asortymentem karmy suchej i mokrej dla psów i kotów. Niestety to Ci pewnie nie pomoże ale z tego co wiem to mają również sklep internetowy gigakarma.pl. Nie kupowałem jeszcze ale słyszałem, że również profesjonalny jak stacjonarny.

Inne tematy z forum Zwierzaki

Sucha karma (14 odpowiedzi)

Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą, do tej pory...

Weterynarz na Chełmie (35 odpowiedzi)

Dzień dobry, znacie weterynarza godnego polecenia na naszej dzielnicy? Widziałam, że jest jakiś...

Karma Alkee OPINIA (9 odpowiedzi)

Przestrzegam wszystkich przed karmą firmy Alkee! Skuszona podczas wystawy psów, w Gdańsku...

do góry