Widok

Sklepy on line Gdańsk z dostawą

Jakie polecacie sklepy na zakupy spożywcze on line? Takie żeby nie musieć czekać na realizację zamówienia więcej niż 3 dni?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chyba ciężko teraz będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dziewczyno, do maja nie ma terminów dostaw nigdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeżeli interesują Cię owoce i warzywa- owocedodomu.pl, wczoraj późnym wieczorem zamówienie około 10.00 dziś dostawa,wszystko dobrej jakości
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A zamawiałeś/-aś może tam marchewkę lub ziemniaki? Mają takie większe czy małe? Trzeba kurierowi coś podpisywać czy zostawia pod drzwiami i znika?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jedno i drugie ,wielkość różna i duże i małe,ziemniaki brałam 10 kg więc wiadomo jak to w worku,jak płacisz online nic nie podpisujesz,zostawiają i znikają
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zmieniaki brałam młode - mały kaliber. Marchewka zazwyczaj (były już 2 zamówienia) to marchewki były takie średniej wielkości, ale trafiły się ze dwie ogromne. Kurierowi nic nie podpisujesz, dzwoni gdy jest pod drzwiami i możesz mu powiedzieć, żeby zostawił i sama wniesiesz. Wczoraj pan oferował, że mi zaniesie zakupy na ganek - (mieszkam w domku, pan stał pod płotem), ale podziękowałam i sama wszystko zanioslam. Panowie dowozacy są w rękawiczkach i maseczkach, kulturalni i sympatyczni. Jestem bardzo zadowolona z jakości warzyw i owoców i jestem pewna, że jak się skończy ten cały koronacyrk, to i tak będę od nich zamawiać. Znalazłam też kilku dostawców jajek którzy dowożą do domu. Szukam nadal mięsiwa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dziękuję! Jestem bardzo wdzięczna!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo ci dziękuję, dziś złożyłam zamówienie. Uratowała/eś nas tym.
Cały czas jestem zainteresowana wszelkimi innymi sklepami z 3miasta, które w miarę szybko realizują zamówienie. Jeśli ktoś jakieś zna, to proszę dajcie znać! To cały czas aktualne zapytanie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kazda korporacja taxi ma taka usługę. Wykonywana jest od razu. Płatna zawsze jako ryczałt chyba ze zamówisz sobie chlebek z Gdyni do Gdańska ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mogę prosić więcej info? Jaka jest forma rozliczenia za zakupy, co to właściwie znaczy opłata jako ryczałt? Przepraszam, nie znam się na tym. Czy wtedy listę zakupów przekazać dyspozytorowi i płatności dokonam online? Czy kartą? Czy jak to wygląda? Zależy mi na jak najmniejszym kontakcie z dostawcą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W neptunie jest przykładowo tak że dzwonisz na centrale i podajesz liste co ma kierowca tobie kupić. Jeże są to leki z apteki t odajesz kod odbioru. Kierowca płaci z własnego portfela. Koszt takiej usługi jest kosztem stałym znanym z góry dla przykładu w neptunie jest to 30-35 zł pieć zł wiecej jezeli jest to dodatkowo z wniesieniem.
PRzy odbiorze opłacasz całość u kierowcy wraz z doliczonym kosztem usługi.

Cena jest stała ale pod warunkiem że zakupy są robione w jakiejś rozsądnej odległości od miejsca dostawy. jeżeli poprosisz o ulubone pieczywo z Gdyni dostarczyć babci na Stogi to zostaniesz policzona według taksometru minus 10-20% rabatu za zamowienie telefoniczne.
Tak samo gdy zakupy bedą np powyżej jakiejś wyzszej kwoty ale mowimy tutaj o 200-300 zł.

Ogólnie prosilibyśmy by traktować to tak że zakupy zamawiać w oparciu o wiedze co mozna dostać w jakiems sklepie niedalego ewentualnie gdy sklep jest kolo sklepu. Najlepiej powiedzieć pani dyspozytor w ktorym najlepiej bysmy sobie zyczyli bo np jest taniej bo bulki sa smaczniejsze itp.
Mowie to na przykładzie Neptuna ale każda tradycyjna korporacja od zawsze ma takie usługi.

Co do przesyłek wygląda to tak że masz cene znana z góry za przewóż przesylki z punktu a do punktu b. W neptunie jest to tak samo 30-35 zł choć jezeli przesykla jest na dystansie wiekszym niz powiedzmy 10km jesteś rownież liczona z taksometru. Co do oplaty tutaj pelna dowolnosć. Paci odbierajacy lub wysylajacy.
Swietna usługa jak masz np komus cos do przekazania a nie hcesz wychodzić z domu lub nie maz czasu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Owocedodomu.pl (czekałam jeden dzień, wszystko sprawnie i super), na facebooku jest taka grupa "mobilny warzywniak", myślę, że takich ludzi też trzeba wspierać, wcześniej Pani miała stoisko na rynku, krótka lista, można zapłacić przelewem, wszystko świeże.
A czy ktoś może ma namiar na sklep z nabiałem i mięsem?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jutro mam mieć dostawę od owoców :) Podobnie jak Ty, szukam jeszcze mięsa, jajek, nabiału, pieczywa... każde info dobre!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://sklep.gdansk.efarutex.pl/ .produkty bardzo dobrej jakości w tym mieso i wedliny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwota za zakupy za wysoka... 250zł? Strasznie dużo... jakby minimalne zamówienie wynosiło 80zł, to jeszcze ok... Ale 250zł to strasznie, strasznie dużo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Delikatesy Mroziński (niestety dowożą tylko w Sopocie), Thelikatesy Farma Smaków - obydwa sklepy nie mają strony ale można napisać zamówienie mailowo i zadzwonią ustalić szczegóły.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

do góry