Widok

Skoda Auto GP MTB

Jak by ktoś nie miał co robić w sobote, to zapraszamy do oglądania i kibicowania.
http://szosa.rowery.org/article/13172
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty chyba sobie zartujesz.... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fotki z zawodów do obejrzenia:
http://www.karolh.za.pl/skoda/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dalem troche upust swej frustracji... wczesniej. t... coz. nie zmienia to faktu, ze podtrzymuje to co napisalem wczesniej. czemu nie;p jakos jak bike toru gdzies tam z boku sie odbywał gdy były zawody na 4x 14.05 to mogli puscic trase bokiem. prawda jest taka ze gdzie do lasu nie wjedziesz trzeba się wpieprzac pod gore, wiec na cholere akurat pod jedyny tor do skakania w trojmiescie i w promieniu 'pierdyliona' kilometrów?! naprawde szkoda ze mnie tam dzis nie bylo, bo z checia 'balaganu' bym narobił:]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za to mieliście zaj............tą reklamę toru na cały kraj-za darmo.Natomiast rowery do XC(lekkie) z cienkimi oponami,nie są wstanie zdewastować toru,tym bardziej jak sie podjeźdża.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdjecia z wyscigu elity mezczyzn:

http://www.gdynia.mm.pl/~maciek_gdy/SAGPMTBG/index.htm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie rozśmieszaj mnie człowieku - reklama toru - zupełnie za darmo;] i to na cały kraj... jak na tvn zobacze chocby przez pare sekund zdjecia z lodowca, to moze nie bede zdziwiony, ale CO Z TEGO?;] co to za reklama. i po co. sa zawody to Ci co maja wiedziec i sie interesuja wiedza. kiboli i tak sie plakatami i netem informuje. reklama - śmiech;> dzis tez raczej sie tam wybieram pojezdzic znowu i mam nadziej, ze bedzie jak mowisz - czyli w porzadku;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1. Zawsze znajdzie sie jakas menda ktorej cos nie pasuje.... Brak słów po prostu.
2. Mam ok. 250 fotek z zawodow i jakies 500mb filmikow, jak ktos ma jakies miejsce na serwerze to moge udostepnic.
Pozdro i gratulacje dla miejscowych za wyniki !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze teraz ktorys z 3miejskich zawodnikow napisze relacje ze Skody :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz przynajmniej się dowiedziałeś,że 4cross jest lustrzanym odbiciem crocc country.Ty zjeżdżasz w dół a my pod górę.Wiesz co,tylko ty masz problem.Inni np.:Naczo,prezes HCFR,jakoś nie ma problemu.W końcu też jeździ na rowerze,tylko trochę innym."Don't make a village"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
licz sie ze słowami Sławciu - ja tu nikogo nie obrazam i tego samego oczekuje. poza tym nie tylko mi COŚ nie pasuje, tylko z tych ludzi praktycznie nikt nie odwiedza strony i forum o xc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co za Naczo prezes HCFR?:| ja nie wiem;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wooo ja tez nie, ale brzmi gruuubo ;d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sqlim, na torze nie ma zadnych sladow ze byl tam wyscig wiec czego stekasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sqlim, idź się wypłacz komu innemu. Jesteś żałosny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie, ja was rozumiem. To zadna reklama toru. Wszyscy zawodnicy tak obsmarowali wasz zakichany tor ze glowa goli. Jak pujdzie plota w Polske po jakim gownie musieli marnowac oponki to klekajcie narody. Gorszego miejsca na przejazd byc nie moglo. Mozecie sie cieszyc ze Ania w TV nie mowila prawdy co do trasy... bo w rzeczywistosci mysli o wiele inaczej. Powinniscie nawet nic o tym nie wspominac, zeby szybko ludzie o tym zapomnili. Tor do 4x buahahaha, a to dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zreszta w dzisiejszej relacji w TV3 z imprezy tor ten cały czas był nazywany torem motocrosowym , woęc o rweklamie być nie może :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hoho zorro pokazal kalse oj oj. tor jest jaki jest. to ze tyrałem w gipsie przy jego modernizacji nie oznacza ze uwazam, iz jest doskonaly. jest nierowny, a z pucharem swiata czy innymi duperelami wspolnego ma chyba tylko tyle, ze jest stworzony dla rowerów (no i pewnie cos jeszcze sie znajdzie;). tor na zawody byl zrobiony taki, na jaki pozwalaly srodki/czas/mozliwosci. konstruktywna krytyka mile widziana i potrzebna, ale takie p*******, to mozesz sobie schowac tam, skad wyszło (z ****:P).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bracia, miłujmy się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nom. no to moze fin, tak? i tak juz musztarda po biedzie, a tragedii nie ma. tym lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Epojady spluły, oblały i wyru...ały POD GÓRĘ lodowiec co za czarny dzień :]]] :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry