Widok
/me napisał(a):
> link linkiem, jednak aby wpasc i pokibicowac wartoby wiedziec
> gdzie i o ktorej sie ta impreza odbywa.
>
> niestety widze tylko ze 11.06.05 w gdyni orlowo (a nie wiem
> gdzie jest tor motocrossowy).
jadąc od strony Centrum Handlowego Klif w stronę sopotu po 700m po drugiej stronie torów.
> link linkiem, jednak aby wpasc i pokibicowac wartoby wiedziec
> gdzie i o ktorej sie ta impreza odbywa.
>
> niestety widze tylko ze 11.06.05 w gdyni orlowo (a nie wiem
> gdzie jest tor motocrossowy).
jadąc od strony Centrum Handlowego Klif w stronę sopotu po 700m po drugiej stronie torów.
;)
wiesia napisał(a):
> wiekszosc z nas przyjdzie nie z nudow, ale z czystej
> przyjemnosci :-)
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!
A ja chciałem jeszcze zapytać, kto od nas z 3miasta będzie startował, bo chciałbym wiedzieć kogo wypatrywać, by mu kibicować.
Dzisiaj ok. 11:20 widziałem jak chłopaki z Floty zbierali się, pewnie na objazd trasy Skody, przy centrum handlowym Klif. Kto jeszcze staruje z naszych w sobotę?
> wiekszosc z nas przyjdzie nie z nudow, ale z czystej
> przyjemnosci :-)
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!
A ja chciałem jeszcze zapytać, kto od nas z 3miasta będzie startował, bo chciałbym wiedzieć kogo wypatrywać, by mu kibicować.
Dzisiaj ok. 11:20 widziałem jak chłopaki z Floty zbierali się, pewnie na objazd trasy Skody, przy centrum handlowym Klif. Kto jeszcze staruje z naszych w sobotę?
pozdrawiam
Żywy
Żywy