Widok

Skoda Auto GP MTB

Jak by ktoś nie miał co robić w sobote, to zapraszamy do oglądania i kibicowania.
http://szosa.rowery.org/article/13172
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
/me napisał(a):

> link linkiem, jednak aby wpasc i pokibicowac wartoby wiedziec
> gdzie i o ktorej sie ta impreza odbywa.
>
> niestety widze tylko ze 11.06.05 w gdyni orlowo (a nie wiem
> gdzie jest tor motocrossowy).

jadąc od strony Centrum Handlowego Klif w stronę sopotu po 700m po drugiej stronie torów.
;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
link linkiem, jednak aby wpasc i pokibicowac wartoby wiedziec gdzie i o ktorej sie ta impreza odbywa.

niestety widze tylko ze 11.06.05 w gdyni orlowo (a nie wiem gdzie jest tor motocrossowy).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielkie dzięki dla Kolegi, który zmienił mi dętke na trasie, mało tego nawet mi tlenu wbił w koło :-)) full serwis !! Pozdro i Fenks
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na "swoich" zawsze możesz liczyć;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki, wiedzialem ze moge liczyc na Twoj doping!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W 7 w końcu jesteś z trójmiasta no chyba że z Malborka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robi ale mam byc ostatni w generalce czy w tej siodemce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieje że miejscowe chłopaki nie nawalą i pierwsze siedem osób będzie z trójmiasta oczywiście Krzyżak ostatni. Będziemy kibicować !!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No Galinski jechal, nawet probowalem sie za nim utrzymac :) Chyba jechal powoli bo dalem rade cala runde, hehe. Ale jak Przycisnal to 200m i mnie nie bylo... Jechal caly motocross z blatu !! Moze kiedys tez bede tak szybko jezdzil :)
Pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I właśnie im bede kibicować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiaj traske objezdzal takze Marek Galinski :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czekam na tą imprezę z niecierpliwością.

Wczoraj widziałem na motocrosie K.Krzywego z Intela więc pewnie będzie startował :) a pozatym dziś trase objeżdzała grupka ukraińców :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rober Banach, Bartek Banach, Michal Bogdziewicz, Krzysiu Drabik, Slawek Wojciechowski, moze Daniel Formela i ja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesia napisał(a):

> wiekszosc z nas przyjdzie nie z nudow, ale z czystej
> przyjemnosci :-)

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

A ja chciałem jeszcze zapytać, kto od nas z 3miasta będzie startował, bo chciałbym wiedzieć kogo wypatrywać, by mu kibicować.
Dzisiaj ok. 11:20 widziałem jak chłopaki z Floty zbierali się, pewnie na objazd trasy Skody, przy centrum handlowym Klif. Kto jeszcze staruje z naszych w sobotę?

pozdrawiam
Żywy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ba...
wiekszosc z nas przyjdzie nie z nudow, ale z czystej przyjemnosci :-)

Do zobaczenia :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry