Widok

Skoki

Wybiera się ktoś na skoki narciarskie do Wisły 23.11 lub 24.11?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się wybieram w tym roku:) Ktoś może też
Aktualnie się przygotowuję grając w gry o skokach narciarskich :) a konkretnie http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/skoki-narciarskie-gra-online-zagraj-z-gunterem,523.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jechać przez całą Polskę żeby popatrzeć na skoki ?
To irracjonalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry