Widok

Skrzyżowania równorzędne

Czego większość mieszkańców nie rozumie w pojęciu "skrzyżowanie równorzędne"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę że mieszkańcy rozumieją. Problem polega raczej na rodzicach odbierających dzieci ze szkoły, oraz przejezdnych .
Nie raz zatrzymuję się na kalinowej, żeby ustąpić jadącym z azaliowej a te osoby (przeważnie kobiety) zatrzymują się również i nie wiedzą czy mają pierwszeństwo czy może ich przepuszczam :) . Gorzej jak się wyjeżdża z ulicy koło netto , gdzie jadący od skrzyżowania z kartuską pędzą i nawet nie mają świadomości, że wymuszają pierwszeństwo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że jednak sporo mieszkańców znajdzie się w tym gronie, ponieważ wyjeżdżając z maciejkowej na jasminowy stok ustąpi pierwszeństwa może 1 osoba na 20. Co ciekawe skrzyżowanie obok już lepiej to wygląda. Mimo wszystko ktoś się w końcu bardzo zdziwi gdy kierowcy wyjeżdżając z maciejkowej przestaną się zatrzymywać. A przejezdni przejezdnymi, na wjeździe na osiedle jest ładny znak pionowy i poziomy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety dużo osób nie rozumie lub nie wie która to jest prawa ręka. Co chwila jadący Azaliową od Inżynierskiej wymuszają pierwszeństwo na tych jadących Jaśminowym stokiem od strony Kartuskiej lub skręcającym w Azaliową w lewą swoją stronę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolejny wątek z cyklu bezpieczeństwo / ruch w naszej dzielnicy. Ludzie popisza co ich boli, co należałoby zmienić ale w sumie nic z tego nie wynika. Największą wartością tych wpisów jest tylko walor edukacyjny. Szkoda tylko, ze nie wszyscy czytają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry