Widok

Skutery miejskie

Korzystacie ze skuterów miejskich? Na jakiej zasadzie się wypożycza? Warto się na nie przesiąść czy lepiej zainwestować w swój pojazd...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozumiem, że szukasz alternatywnego środka transportu? Ja osobiście, długo się zastanawiałam, ale od tego roku, gdy jest dobra pogoda, przesiadłam się na rower. Myślałam o skuterze, ale nie wyeliminujemy stania w korkach w niektórych miejscach, czy też świateł, a rower? Przyjemne z pożytecznym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Już lepiej przerzucić się na rower :) Skutery są strasznie denerwujące i głośne na ulicach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Łodzi również to funkcjonuje, ale raczej nie będzie zbyt popularne. Cenowo też wychodzi słabo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, widziałam co prawda kilka osób, które taki skuter wypożyczały, ale chyba szału nie będzie :::)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...

Detektyw - wywiad gospodarczy (3 odpowiedzi)

Szukam pomocy detektywa, który będzie w stanie dla mnie wykonać wywiad gospodarczy pod kątem...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry