Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mirosław - opinia wątek zamknięty Miła obsługa, cierpliwość, profesjonalizm, zaangażowanie i pomoc w uzyskaniu...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lipca 2022

Adrian - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam, szybko i konkretnie na czym mi najbardziej zależało!
~Adrian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 listopada 2021

Jola - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizmy, idywidualne podejście do klienta . Polecam w 100% !...
~Jola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 listopada 2021

Lukasz - opinia wątek zamknięty Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta!
~Lukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 listopada 2021

Dawid - opinia wątek zamknięty Bezkonkurencyjne biuro nieruchomości w Trójmieście ! Gorąco polecam !...
~Dawid
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 listopada 2021

Chylonska - opinia wątek zamknięty Przyznam szczerze, że dawno nie spotkałem tak zaangażowanej profesjonalistki,...
~Chylonska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 listopada 2021

Dawid - opinia wątek zamknięty Bardzo szybko zrealizowałem kupno swojego pierwszego mieszkania dzięki pomocy...
~Dawid
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 listopada 2021

Agnieszka Żmijewska - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna firma. Konkretne i miłe podejście do klienta. Polecam
~Agnieszka Żmijewska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 listopada 2021

Karol - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm! Polecam współpracę
~Karol
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 listopada 2021

Cecylia - opinia wątek zamknięty Transakcja przebiegła bardzo profesjonalnie ,szybko i z precyzyjną...
~Cecylia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2021

Marlena - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam podejście do klienta. Nieruchomość sprzedaliśmy z...
~Marlena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry