Widok

Słaba szkoła odradzam

Byłem w tej na masażu. W tej szkole za wszystko dodatkowo trzeba bulić: praktyki; ubezpieczenia i tp. Trzeba nawet zapłacić za rezygnację jakieś straszne pieniądze. Paranoja. Czuję się podwójnie oszukany bo poziom jest słaby i niewiele się nauczyłem. Czytajcie dokładnie umowę porzed podpisaniem bo można się nadziać a kobieta w sekretariacie tylko mami i wmówi wam wszystko żeby przyjąć kolejną ofiarę!!!
Moja ocena
poziom nauczania: 1
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: 1
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie zgadzam się z Tobą i nie chce mi się wierzyć, że chodziłeś do tej szkoły. Ja ukończyłam kierunek Technik masażysta w 2009r. i jestem bardzo zadowolona. Nie płaciłam żadnych dodatkowych opłat!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsza szkoła w Trojmiescie

Chodze do szkoly na kierunek asystentka stomatologiczna. Jestem bardzo zadowolona. Jesli chcesz sie wyksztalcic w tym zawodzie to goraco polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,Powiedz mi coś wiecej o tej szkole prosze,ja wybieram sie na technika stomatologicznego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
najgorsza szkoła pod słoncem, nie licz na pracownie o której piszą do tego, prowadząca grupe ma jakieś zaburzenia emocjonalne:/ tragedia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,

Słuchajcie, czy ktoś może mi powiedziec jak z tą szkołą w końcu jest?
Poszukuje szkoły, ktora przygotowuje do egazminu na technika stom. i niestety tylko jest TEB. W google tylo negatywne opinie. Może jest osoba, która wie coś wiecej na temat nauczania w tej szkole i jak to jest z tym egzaminem zewnetrznym. pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem w ALFA Gdańsk i tam jest super
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej Asia ? I co dostałaś się na technika?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry