Widok

Słabo i drogo

100zł za hamownię ? Drogo.
Jak tam jedziesz nie mów że tuningujesz gdzie indziej bo gdzie indziej jest raczej źle albo uzyskasz info że z twoim autem jest "COŚ" nie tak mimo iż program do twojego auta robiła poważana firma (nieznana wg. tune up) Przyznam się że TUNE UP też bardzo trudno znaleść! Co do tuningu nie mogę się wypowiedzieć bo robiłem go u gorszego elektronika i w gorszej firmie/garażu (tyle że za 40% ceny) jednak garaż nie wyglądał o 40% taniej ;) . Ktoś kto nie ma hamowni nie może zdzierać. Są tańsi niż VTECH jednak nie na tyle żeby mnie przekonali do swoich usług. Zapewne są lepsi i tańsi więc troszku skromności by się przydało! Spóźnienie na umówiony termin spotkania (mimo podobno strasznego obłożenia) też uważam za minus. Zaledwie godzinę później! Jeżeli chodzi o sklep TUNE UP! WYPAS i przede wszystkim bardzo miła obsługa!!!!
Moja ocena
obsługa: 2
 
asortyment: -
 
jakość usług: -
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko shamowałeś u nich auto i oceniasz ich fachowość.........jesteś śmieszny. 100zł za hamownie to drogo????? Jedź gdziekolwiek to sie przekonasz jakie są ceny. Jak dotąd jedna z najbardziej precyzyjnych hamowni w trójmieście w podobnych kwotach. Vtech kasuje 200zł za pomiar.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry