TUNE-UP - CHIP tuning, Hamownia,

Tuning Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Przemian 2 (boczna od Starogardzkiej)

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Audi A3 4x4 2.0TDI 16V @ 170 hp - wymiana głowicy, czyszczenie turbiny, itp. wątek zamknięty Diagnoza stwierdziła uszkodzoną głowicę oraz jeden z pompowtrysków; nowa...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

Szybko Sprawnie i Rzeczowo ! POLECAM wątek zamknięty Panowie z warsztatu ogarnęli mi auto w miarę szybko :) przyczynę...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

tak sobie wątek zamknięty Witam jakis czas temu bylem a opelm astra H na chptunningu. Kreske zrobili mi...
~Piotr
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 października 2013

passat b6 1,9 tdi wątek zamknięty Robiłem niedawno chipa w tym zakładzie i jestem bardzo zadowolony. Mimo...
~vw
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

Peugeot 307 1.6 hdi 90 km wątek zamknięty Problem braku mocy rozwiązany. Trafna diagnoza. Polecam warsztat. Nie czarują...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

Tuning skoda octavia 1.9 tdi wątek zamknięty Super godni polecenia ,włożyli mi wtryski 216+korekta softu.Wynik 158,9 km i...
~januszko76
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2015

Bardzo dobry warsztat!!! wątek zamknięty Bardzo dobry warsztat! Mimo oczekiwania na przyjęcie mojego auta do naprawy,...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 maja 2014

Chip tunning wątek zamknięty Byłem wczoraj poprawić osiągi mojego Passata AFN. trwało to może pół godziny....
~Cezary
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

Tuning Seata Ibizy , 1.6TDI CR 90KM wątek zamknięty Obsługa super. Po pierwsze jeden z dwóch warsztatów w 3-city, który w ogóle...
~TomekS
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 marca 2014

PROFESJONARNA FIRMA TUNINGOWA wątek zamknięty Ulepszałem AUDI A6 2,7 TDI w TUNE-UP.Bardzo polecam ten zakład, człowiek i...
~Was11
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 listopada 2013

Arogancja- niestety ale tak mnie przyjęto wątek zamknięty Pan nie był w stanie wyjaśnić, że nie ma terminów innymi słowami jak:...
~Klient
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 grudnia 2011

Jestem bardzo zadowolony z tuningu mojego BMW 320D wątek zamknięty Przez tel dostalem informacje iz auto bedzie indywidualnie programowane caly...
~Marek Kornatowski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

NIC DODAC NIC UJAC wątek zamknięty PELEN PROFESIONALIZM
~traksio
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 września 2011

Profesjonalna modyfikacja ECU wątek zamknięty Świeżo po zakupie 730d pojechałem wykonać modyfikacje. Najpierw wykonali mi...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lutego 2013

Pytanie i krótka odpowiedź wątek zamknięty Byłem zainteresowany usunięciem filtra DPF oraz tuningiem Hondy Civic 2.2...
~butler
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2012

Jestem bardzo zadowolony wątek zamknięty Audi A4 (2001) wymiana rozrządu, napinaczy i wszystkich filtrów + olej. Widać...
~PM
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 czerwca 2012

Chip tuning elektroniczny sterownika wątek zamknięty Bardzo polecam TUNE UP choć pochodzę z Warszawy, człowiek i ekipa na pełnym...
~grejf
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 marca 2012

Serdecznie polecam wątek zamknięty Jedna z nielicznych firm w polsce, której pracownicy interesują się...
~Dariusz Kasiura
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

POLECAM BARDZO wątek zamknięty Witam korzystalem z uslug kilkukrotnie zawsze usluga na najwyzszym...
~traksio
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

Znaja się na rzeczy wątek zamknięty Wymianiałem u nich rozrząd w VW 2.0 TDi, potem odwiedziłem w celu naprawy...
~Maciej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
39

postów

31

wątków

do góry