Widok

tak sobie

Witam jakis czas temu bylem a opelm astra H na chptunningu. Kreske zrobili mi ladna ale to praktycznie tyle. Olewatorskie podejscie do klienta, prosilem o wykasowanie i mechaniczne zaslepienie egr to dowiedzialem sie ze nie maja czasu sam musze to zrobic. Zrobilem ale nadal pali sie kontrolka od egr-a i spalanie na wolnych obrotach wynosi 1,5 litra zapewne tez przez egr. ogolnie mocno wzroslo mi spalanie. Poczulem sie obsluzony na odczepnego, niby zrobione jest ale nie wszystko do konca dobrze.
Pozdrawiam
Moja ocena
obsługa: 3
 
asortyment: 5
 
jakość usług: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie, nic dodać, nic ująć.
Klient czuje się tam jak intruz, wielki pan Robert z kolei czuje się jak król, szkoda że nie chodzi z berłem i jabłkiem po tym swoim kurkidołku...

być może (i pewnie tak jest) fach w ręku mają, ale szacunku do klienta ŻADNEGO ! tzn nie ma go król Robert, bo jak rozmawiałem z pracownikami to nie było żadnego problemu - mili, kulturalni, uprzejmi. Chyba mu się po prostu od pozytywnych komentarzy w bani poprzewalało ... wszystko na ""odczep się" i "co Ty znowu ode mnie chcesz" ... a przecież nie jedzie się tam kupić chleba za 2 zł tylko najczęściej zostawić tysiąc, albo i kilka tys. złotych... masakra
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry