Widok

Słabo

Bardzo słaby poziom nauczania. Panie w sekretariacie to osobny dramat. Wiecznie niezadowolone, a chyba aż tak ciężka praca to nie jest. Kolejnym absurdem są obecności które trzeba podpisywać w sekretariacie i wieczne nagabywanie telefoniczne i smsowe w tej właśnie sprawie.

wypowiedź zmoderowana ( 2018-05-11 13:47:52)

Moja ocena
poziom nauczania: 1
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
1.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja jestem zadowolona z poziomu nauczania, jeszcze nie miałam sytuacji żeby coś mi przeszkadzało w nauczaniu, co do obecności to chyba nie jest taki problem z podpisaniem się :) mi to totalnie nie przeszkadza, ja nie trafiłam jeszcze na niemiłe panie :) chyba musiałaś mieć wyjątkowego pecha ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Słabo to mało powiedziane. Totalna lipa i cienizna.
Zajęcia prowadzone z książek - polegały na czytaniu.
Za każdym razem trzeba było podpisywać się - nawet na zapas, że było się na zajęciach.
Tak jakby bali się kontroli...
Nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co w tym dziwnego, ze na zajęciach w szkole każą się podpisywać - sprawdzają obecność?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co Ty za głupoty opowiadasz. Szkoła chyba musi pilnować jakiegoś porządku? Z dorosłymi to równie bywa, więc chyba dobrze, że motywowali do chodzenia? Ja trafiłam na super nauczycieli, którzy naprawdę tę wiedzę potrafili przekazać i chciało się chodzić na te zajęcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry