Sleeping Expert

Sypialnie Wyposażenie mieszkań

Gdańsk, Podwale Staromiejskie 62/68A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam wątek zamknięty Obsługa tragiczna, Wielka ściema, dostawa po 8 tygodniach, niekompletna....
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 listopada 2019

Bardzo polecam! wątek zamknięty Chyba jedyny sklep w Gdańsku, który oferuje lepsza cenę materacy niż...
~Paweeelek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 stycznia 2019

Słabo!!! wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam!!! Niemiła obsługa, słaba jakość, źle spasowane...
~Adriana
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 listopada 2018

zdecydowanie nie polecam!!! wątek zamknięty obsługa centrali poniżej poziomu krytyki, kłamstwa i oszustwa, przekładanie...
~niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2019

Sklep godny polecenia! Asortyment i obsługa - perfekt!! wątek zamknięty Bardzo polecam sklep! Przefantastyczna i profesjonalna obsługa, bardzo duży...
~Izucha
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 października 2015

Polecam wątek zamknięty Poszukiwania materacu i łóżka rozpocząłem od "pewnego" szwedzkiego sklepu na...
~Michał J.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2015

POLECAM! wątek zamknięty Bardzo fajna obsługa! Pan polecił nam łóżko, szczerze doradził, i jesteśmy...
~P i E
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 grudnia 2014

najlepsze poduszki !!! wątek zamknięty Pan chyba Łukasz dopasował poduszki mi i żonie i chociaż nie były tanie...
~tata jasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

Fachowe doradztwo i szybka realizacja. wątek zamknięty Sprzedawca na piątkę! Miła i fachowa obsługa do tego bardzo dobra znajomość...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 listopada 2014

KOSZMAR wątek zamknięty Zamówiłam łóżko dwa miesiące temu. Na skutek wielu pomyłek i niekompetencji...
~Katarzyna Maria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2014

Bardzo mile zaskoczoni! wątek zamknięty Salon na Podwalu odwiedziliśmy na samym początku naszych poszukiwań materaca....
~J.N.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

Kupiłem i polecam wątek zamknięty Jakiś czas temu kupiłem na Podwalu materac. Pan bardzo dobrze mi doradził i...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

WCISKANIE KITU ;) wątek zamknięty byłam w salonie na Podwalu w celu zakupienia łóżka sypialnianego. Pan...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

Ściema wątek zamknięty Sklep niby umożliwia odbiór osobisty ale dwa tygodnie czekałem na zamówiony...
~Karol
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2013

Jestem bardzo zadowolony! wątek zamknięty W lipcu 2012 zakupiłem w salonie na Podwalu sypialnię. Odwiedzając sporo...
~Wojciech Kanicki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Bardzo dziękuję za ekspresową transakcję. Zakupiliśmy z mężem tapicerowane...
~AS
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

Niby miło i przyjemnie wątek zamknięty Wszystko ok przy zakupie. Przy dostawie wpadka bo pokrowiec został rozerwany...
~Adam Lamcha
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 maja 2011

Fachowo i na czas wątek zamknięty Bardzo dziękuje za pomoc i poradę w zakupie materaca. Tak fachowej obsługi...
~Ignacy Malecki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry