slimpack.pl

Catering dietetyczny

Wejherowo, Fenikowskiego 21L3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marius - opinia jedzenie smaczne i swieże jak nie chcialem słodkich potraw to ich nie bylo
~Marius
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 listopada 2021

Karola - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Wysoka jakość usług, różnorodne posiłki, smaczne :)...
~Karola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 stycznia 2020

jolable - opinia wątek zamknięty Jedzenie smaczne, zdrowe i urozmaicone. Cena przystępna a dostawy terminowe....
~jolable
-

dodano: 10 października 2019

Urozmaicone posiłki. wątek zamknięty Przepyszne i urozmaicone posiłki. Wygodne w transporice pudełka. Idealnie...
~Piotr
-

dodano: 18 lutego 2019

2000kcal wątek zamknięty Wielkie brawa dla szefa kuchni oraz osób zaangażowanych w przygotowywanie...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 listopada 2018

Warto! wątek zamknięty Korzystamy z żoną z usług firmy od kilku miesięcy. Jesteśmy bardzo...
~Krystian
-

dodano: 13 listopada 2018

Polecam wątek zamknięty Korzystałam z usług wielu firm cateringowych, jednak nigdzie nie było tak...
~Karolina Kowalska
-

dodano: 9 listopada 2018

Polecam wątek zamknięty Pyszne i zawsze świeże, polecam
~J
-

dodano: 15 października 2018

SPORTPACK wątek zamknięty tak to własnie powinno wyglądać! Ważone porcje i smaczne, SPORTPACK!
~Damian
-

dodano: 30 stycznia 2018

Super super super wątek zamknięty A kiedyś myślałam, że zdrowe = niesmaczne ;) Fajnie, że jest taka...
~ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2017

Wszystko ok! wątek zamknięty Wszystko ok! Jedzienie szmaczne i urozmaicone!! Polecam z czytym sumieniem!!
~Damian Kokoszko
-

dodano: 9 września 2017

Gorąco polecam! wątek zamknięty Witam, miałam okazje korzystać z usług tej firmy kateringowej, jak i wielu...
~Jolanta
-

dodano: 27 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry