Słoneczna Laguna

Solaria

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 36 paw. 65

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
I. - opinia Korzystam od lat i z całego serca polecam! Jedyne miejsce z tak wspaniałą...
~I.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 października 2022

Ania - opinia Najlepsze solarium w całym Trójmieście! Panie profesjonalnie doradzają, mają...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 września 2022

Solarium na najwyższym poziomie! wątek zamknięty Bardzo długo nie korzystałam z solarium ze względu na moja bardzo jasną...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2018

NA NIEZMIENNYM POZIOMIE OD WIELU LAT wątek zamknięty Polecam - nic dodać nic ująć na niezmiennym poziomie od wielu wielu lat i jak...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 maja 2018

Solarium godne polecenia wątek zamknięty Jakość usług na najwyższym poziomie. Salon sam w sobie czysty i zadbany....
~Mariola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2017

Polecamy wątek zamknięty Przyszliśmy się troszkę opalić przed ślubem a... zostaliśmy stałymi...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Super! wątek zamknięty Wszystko na wysokim poziomie i profesjonalnie co nie jest takie oczywiste...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lipca 2017

Bardzo dobre solarium wątek zamknięty Korzystam z usług tego solarium już od dłuższego czasu i muszę przyznać, że...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

SOLARIUM GODNE POLECENIA wątek zamknięty Zawsze miła i profesjonalna obsługa. Właściwe doradztwo w zakresie zasad i...
~ADRIAN
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2017

Słoneczna Laguna Polecam wątek zamknięty Miło, przyjemnie i relaksująco można tam spędzić czas opalając się. Personel...
~Mati
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

k - opinia wątek zamknięty chyba najlepsze solarium w trójmieście. pomijając już kwestie techniczne na...
~k
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

Godne polecenia wątek zamknięty Bardzo ładny wystrój, najnowszy sprzęt-nie sprzedają światła tylko opalają :D...
~Mat
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lipca 2012

POLECAM wątek zamknięty Przede wszystkim profesjonalizm ( Panie zawsze dobiorą odpowiednie łóżko i...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lipca 2012

Polecam bladziochom i niedowiarkom wątek zamknięty Bardzo polecam Słoneczną Lagune tym wszystkim, którzy maja jasna karnacje,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 maja 2012

Profesjonalizm wątek zamknięty Często korzystałam z solarium, ale dopiero "Słoneczna Laguna"...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 marca 2012

POLECAM! wątek zamknięty Niedawno po raz pierwszy skorzystałam z usług Słonecznej Laguny i byłam...
~m.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2012

STANDARDY EUROPEJSKIE wątek zamknięty Odwiedzam Państwa Solarium zawsze ilekroć jestem w kraju. Cieszę się ,że...
~Janusz K
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 października 2011

Gorąco polecam ! :) wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, ładne studio, duża ilość sprzętu ( dzięki czemu nie...
~Magda :)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 maja 2011

Profesjonalizm w opalaniu wątek zamknięty Miałam okazję skorzystać z innych solanonów, ale zawsze wracam do "Słonecznej...
~Ewa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2009

POLECAM wątek zamknięty Korzystałam z tego solarium klikakrotnie , obsługa bardzo miła i zawsze...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

21

wątków

do góry