Słoneczny Domek

Żłobki Opieka nad dziećmi

Borkowo, Żeglarska 2A/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dominika - opinia Żłobek Godny polecenia ! Panie opiekujące się dziećmi przesympatyczne z...
~Dominika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lipca 2022

Mama - opinia Świetny żłobek dla naszego malucha. Córka szybko się odnalazła w grupie...
~Mama
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 czerwca 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Najlepszy żłobek na jaki mogliśmy trafić. Kameralny z indywidualnym...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2020

Bartek - opinia wątek zamknięty najlepszą rekomendacją jest radość mojego dziecka kiedy widzi ciocię (nawet...
~Bartek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2020

Iwona - opinia wątek zamknięty Bardzo jesteśmy zadowoleni z wyboru żłobka. Synek zawsze jest uśmiechnięty,...
~Iwona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2020

Teresa - opinia wątek zamknięty Cieszymy się, że trafiliśmy na Słoneczny Domek. Koleżanka oddawała tu swoje...
~Teresa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2020

Malwina - opinia wątek zamknięty Mieliśmy ciężką adaptacje, ale podejście opiekunek i właścicielki sprawiło,...
~Malwina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2020

Ala - opinia wątek zamknięty Córeczka pokochała żłobek całym serduszkiem. Lubi ciocie, bardzo się rozwija...
~Ala
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2020

Marcyś - opinia wątek zamknięty Najważniejsze dla mnie jest to, że moja córeczka rozwija się w żłobku. Ciocie...
~Marcyś
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2020

Jerzy - opinia wątek zamknięty Nasza córka uwielbia chodzić do Słonecznego domku. Jest to miejsce stworzone...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2020

Maciej - opinia wątek zamknięty Najważniejsza dla mnie jest radość mojej córeczki kiedy mówię idziemy do...
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2020

Kornelia - opinia wątek zamknięty żłobek na medal. Panie opiekunki i właścicielka bardzo sympatyczne. Jesteśmy...
~Kornelia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2020

Ewelina - opinia wątek zamknięty Żłobek godny polecenia Bardzo dobra opieka oraz oferta zajęć dla dzieci....
~Ewelina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2020

Sylwia - opinia wątek zamknięty Moje dziecko uczęszcza tam od dłuższego czasu muszę przyznać ze jestem bardzo...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Żłobek z prawdziwego zdarzenia. Otacza dzieci ciepłem i profesjonalną opieką,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2020

Magda - opinia wątek zamknięty W Słonecznym Domku panuje miła i przyjazna atmosfera. Panie opiekunki dbają o...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2020

Sławek - opinia wątek zamknięty Profesjonalna opieka, bardzo miłe Panie opiekunki i właścicielka. Dużo zajęć,...
~Sławek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2020

Julia - opinia wątek zamknięty To najlepszy żłobek, do którego chodziła moja córka. Przeszłość z innymi...
~Julia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce dla maluszków. Cudowne ciocie dbające o rozwój i...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2020

Mama - opinia wątek zamknięty Super miejsce z kadrą pełną ciepła i wspaniałych pomysłów na zabawy. Nasz...
~Mama
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
73

postów

67

wątków

do góry