Żłobek Słoneczny Domek

Opieka nad dziećmi Żłobki

Gdańsk, Królewskie Wzgórze 9/18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sebastian - opinia Żłobek godny polecenia. Panie są bardzo sympatyczne, panuje rodzinna...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 26 czerwca 2023

Paweł - opinia Słoneczny domek to nasz drugi żłobek do którego trafiliśmy po nietrafnym...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2023

Beata - opinia Cudowne Panie, sporo zajęć dodatkowych prowadzonych poza codziennymi...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2023

Beata - opinia Córka chodzi od pół roku do żłobka i my i ona jesteśmy zachwyceni. Ciocie...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Zofia - opinia Jesteśmy bardzo zadowoleni ze żłobka. Przemiłe Panie wychowawczynie, bardzo...
~Zofia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Kama - opinia Kameralny żłobek z domową atmosferą i własnym ogródkiem. Zapewniają codzienne...
~Kama
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 września 2022

Rodzic - opinia Moje dziecko tam uczęszczało, zmieniliśmy żłobek i mam odczucie, że każdy...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 września 2022

Anonim - opinia Część Pań kompletnie niedoświadczona, a większość rzeczy dzieje się na pokaz....
~Anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2022

Tomasz - opinia NIestety, też żłobek w ogóle nie spełnia naszych oczekiwań. Dzieci ciągle...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2022

Karol - opinia wątek zamknięty Super miejsce dla maluszków, w którym dba się o rozwój dziecka jak i o jego...
~Karol
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2020

Bartek - opinia wątek zamknięty najlepszą rekomendacją jest radość mojego dziecka kiedy widzi ciocię (nawet...
~Bartek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2020

Dominika - opinia wątek zamknięty Polecam. Synek jest szczęśliwy i uśmiechnięty. Dużo się nauczył i stał się...
~Dominika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2020

Iwona - opinia wątek zamknięty Bardzo jesteśmy zadowoleni z wyboru żłobka. Synek zawsze jest uśmiechnięty,...
~Iwona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2020

Wojtek - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca. Bardzo dobra opieka i zajęcia dla dzieci. Mój synek...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2020

Bogusia - opinia wątek zamknięty Super żłobek, dużo zajęć dla maluchów, synek uwielbia zajęcia...
~Bogusia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2020

Teresa - opinia wątek zamknięty Cieszymy się, że trafiliśmy na Słoneczny Domek. Koleżanka oddawała tu swoje...
~Teresa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Najlepsze miejsce dla dzieci do lat 3 z profesjonalną opieką. Moje dziecko...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2020

Alicja - opinia wątek zamknięty Miejsce stworzone z pasją. Pełne miłości i wsparcia. Moja córka pokochała...
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2020

Marcelina - opinia wątek zamknięty Miejsce pełne ciepła i zrozumienia. Indywidualne podejście do dzieci,...
~Marcelina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2020

Jerzy - opinia wątek zamknięty Nasza córka uwielbia chodzić do Słonecznego domku. Jest to miejsce stworzone...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry