Żłobek Słoneczny Domek

Opieka nad dziećmi Żłobki

Gdańsk, Królewskie Wzgórze 9/18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karol - opinia Super miejsce dla maluszków, w którym dba się o rozwój dziecka jak i o jego...
~Karol
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 31 sierpnia 2020

Bartek - opinia najlepszą rekomendacją jest radość mojego dziecka kiedy widzi ciocię (nawet...
~Bartek
-

Dominika - opinia Polecam. Synek jest szczęśliwy i uśmiechnięty. Dużo się nauczył i stał się...
~Dominika
-

Iwona - opinia Bardzo jesteśmy zadowoleni z wyboru żłobka. Synek zawsze jest uśmiechnięty,...
~Iwona
-

dodano: 30 sierpnia 2020

Wojtek - opinia Polecam z całego serca. Bardzo dobra opieka i zajęcia dla dzieci. Mój synek...
~Wojtek
-

Bogusia - opinia Super żłobek, dużo zajęć dla maluchów, synek uwielbia zajęcia...
~Bogusia
-

Teresa - opinia Cieszymy się, że trafiliśmy na Słoneczny Domek. Koleżanka oddawała tu swoje...
~Teresa
-

Marta - opinia Najlepsze miejsce dla dzieci do lat 3 z profesjonalną opieką. Moje dziecko...
~Marta
-

Alicja - opinia Miejsce stworzone z pasją. Pełne miłości i wsparcia. Moja córka pokochała...
~Alicja
-

Marcelina - opinia Miejsce pełne ciepła i zrozumienia. Indywidualne podejście do dzieci,...
~Marcelina
-

Jerzy - opinia Nasza córka uwielbia chodzić do Słonecznego domku. Jest to miejsce stworzone...
~Jerzy
-

dodano: 29 sierpnia 2020

Maciej - opinia Najważniejsza dla mnie jest radość mojej córeczki kiedy mówię idziemy do...
~Maciej
-

Kornelia - opinia żłobek na medal. Panie opiekunki i właścicielka bardzo sympatyczne. Jesteśmy...
~Kornelia
-

Ewelina - opinia Żłobek godny polecenia Bardzo dobra opieka oraz oferta zajęć dla dzieci....
~Ewelina
-

Henryk - opinia Wielki plus za wspaniałe podejście do dzieci i stworzenie miejsca, gdzie...
~Henryk
-

Sylwia - opinia Moje dziecko uczęszcza tam od dłuższego czasu muszę przyznać ze jestem bardzo...
~Sylwia
-

Ola - opinia Długo szukałam żłobka dla swojego dziecka i poleciła mi ich znajoma. To był...
~Ola
-

Eww - opinia Żłobek z prawdziwego zdarzenia. Otacza dzieci ciepłem i profesjonalną opieką,...
~Eww
-

dodano: 28 sierpnia 2020

Magdalena - opinia Bardzo dobry żłobek oferujący fachową opiekę oraz bogaty program zajęć...
~Magdalena
-

dodano: 26 sierpnia 2020

Teresa - opinia Najlepszą rekomendacją jest zadowolenie i uśmiech własnego dziecka.
~Teresa
-

dodano: 25 sierpnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry