Widok

Ślub doskonały

Ślub doskonały Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Ślub doskonały.
Teatr Kwadrat z Warszawy
Ślub doskonały
Robin Hawdon

Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak

Jesteś panem młodym w dniu swojego ślubu. Budzisz się rano, właściwie w południe, w pokoju hotelowym, z piękną, nagą nieznajomą u boku. Niestety, wśród zapamiętanych atrakcji wczorajszego kawalerskiego wieczoru, obraz tej ślicznotki nie występuje. A głos twojej przyszłej żony już słychać w hotelowym ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drozszych biletow nie mozna bylo zrobic?
popieram tę opinię 125 nie zgadzam się z tą opinią 12

bilety

Koszt wyjazdu dla teatru jest dość duży. Trzeba przewieźć scenografię. Aktorzy nocują czasami w hotelu. Muszą zarobić. Na ten spektakl bilety są prawie wyprzedane. Ja idę dla Pawła Małaszyńskiego
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10

Ucieszyłam się, kiedy powstała w NOT-cie Scena Teatralna Kontakt. Ale to co wyrabia Agencja z cenami jest oszałamiające. Wiem, że wiele osób nie korzysta z propozycji Agencji Kontakt, gdyż bojkotują w ten sposób politykę firmy. Rozumiem, że trzeba zarobić. Ale trzymając się przykładu "Ślubu doskonałego", za pierwsze miejsca w Teatrze Kwadrat obejrzę przedstawienie w cenie 95 zł. Gdy za bilet Polskiego Busa zapłacę 1zł, będę miała jeszcze na obiad i mobilizację, aby wyrać się z Trójmiasta, pospacerować po stolicy i spotkać z przyjaciółmi. Właśnie zarezerwowałam bilety w Teatrze Kwadrat... A stolica wiosną nabiera uroku. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 56 nie zgadzam się z tą opinią 9

trzeba tez cos zjec w tej stolicy

no i chyba zanocowac :))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

No tak, w Trójmieście przecież nie jadamy, energię czerpiemy z powietrza nadmorskiego. Wracasz tego samego dnia, to nie przeprawa na drugą półkulę.
Dżizas, skąd się biorą te wszystkie marudy?!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

No właśnie -skąd?

No właśnie - skąd biorą się takie marudy i... marzyciele-teoretycy?

"Gdy za bilet Polskiego Busa zapłacę 1zł" - tja... Do połowy grudnia (do tego terminu można kupować bilety) osławione bilety w tej cenie są. Może na 2-3 kursy w tygodniu. Zwykła cena to najniżej 11 zł. Przyjmijmy realnie, że to 2x15, czyli 30 zł. W tym momencie mamy już 95+30=125zł. Plus komunikacja miejska, plus wyżywienie, na które w podróży wydajemy zawsze więcej niż na miejscu, to wyjdzie nam cena podobna do gdyńskiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

byłam, widziałam, jestem zachwycona

wczoraj miałam przyjemność obejrzenia tej sztuki i jestem zachwycona - zabawna,lekka komedia ze świetnymi aktorami!

gorąco polecam - jedyne co mi się nie podobało to cena, bilety zdecydowanie za drogie jak na polskie realia! ;(
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 11

dno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

rewelacja

Ślub doskonały to po Berku i Kiedy Harry... najlepsza sztuka Teatru Kwadrat. Paweł Małaszyński rewelacyjny.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 9

mogliby wrócić z Berkiem do Muzycznego.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

super zabawa

doskonały spektakl, odbył się dziś w Białymstoku. Wszyscy aktorzy grali świetnie. Ale chłopaki, przepraszam młode wilki byli the best
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5

Chłopaki zdecydowanie lepiej niż K.Glinka i I. Chojnowska.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super

Super mistrzostwo, a cena cóż za dobre wino też trzeba zapłacić. Warto.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 13

nie warto
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

zależy jakie wino :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na listopad już nie ma biletów :( !!!

Jak podał organizator - Agencja BOGART biletów na listopad już nie ma, ale można kupować na 10 lutego 2014
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak na aktorów z seriali trochę drogo...
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 5

Byłe i widziałem...

i nie jestem zachwycony. Fabuła ograna, typowa komedia omyłek, zapewne dałoby się z niej wyciągnąć więcej, niestety aktorstwo na żenująco niskim poziomie. Braki sceniczne "aktorzy" nadrabiają szarżowaniem, wymachiwaniem rękami i bieganiną. Kilka dobrych kwestii (zasługa autora) niezła scenografia, i trochę śmiechu oraz zabawy dla widzów z prowincji kulturalnej, jaką jest Trójmiasto. Na bezrybiu i rak ryba, więc jak nie wiesz na co wydać 100 zł, to idź, jak nie pójdziesz... nie ma czego żałować. Nie rozumiem zupełnie tych różnych zachwytów...brak rzetelnej recenzji!!!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 23

po prostu SUPER !

Jestem pewna,iz "dem" nie był nawet w okolicach Teatru Muzycznego !Sztuka zagrana rewelacyjnie, Andrzej Nejman wspaniały, całość bardzo fajna a cała publiczmość po prostu zachwycona.Bylam na drugim spektaklu - po zakończeniu ,nie tylko ja ,ale wszyscy widzowie zrobili aktorom kilkuminutową owację na stojąco.Więc Panie "dem" gdzieś Pan był.Może się Panu sztuki pomyliły ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zgadzam się i zdecydowanie odradzam, biegają, krzyczą, trzaskają drzwiami. Beznadziejne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

profesjonalista się znalazł

Żal mi Cię...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wspaniały !!

Wspaniała komedia, na której można śmiać się przez cały czas.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 9

beznadziejne przedstawienie,zmarnowany czas i pieniadze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pełna żałość.

Oglądaliśmy wczoraj tę sztukę. Poziom spektaklu dostosowany jest do pań z magla, kucht i wycieczek nauczycieli z funduszu pracowniczego. Trudno mieć pretensje do aktorów, ponieważ dopasowują się poziomu i oczekiwań publiczności. Trudno mieć pretensje do organizatora, bo liczy się efekt finansowy.
Niestety poziom estetyczny i wrażliwość społeczeństwa schodzi na psy.
To bardzo przykre.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 24

podpisuje sie pod ta opinia, zenada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam

Sztuka rewelacyjna! Andrzej Nejman doskonaly, a tego sie nie spodziewalam.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 9

Omyłka!

Jestem prowincjonalnym nauczycielem i uczestniczyłem w tym spędzie. Najchętniej trzasnąłbym drzwiami i zamknął się w szafie. Przepraszam, tego autor scenariusza mi oszczędził.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 16

Rewelacja!

Na sztukę poszłam, bo chciałam zobaczyć jak poradzą sobie w komedii serialowi aktorzy. Jestem zachwycona "Ślubem doskonałym". Świetna gra Ewy Kasprzyk, Andrzeja Nejmana i Pawła Małaszyńskiego. Nie jest to sztuka dla teatralnych "snobów", a dla ludzi nie pozbawionych poczucia humoru. Zobaczyć jak farsa rozśmiesza publiczność do łez bezcenne. Gorąco polecam. Sztuka podoba się w całym kraju. Frekwencja 100%. Tylko internetowi malkontenci zawsze muszą sobie ponarzekać
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 9

Popieram w 100%

Warto!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Absolutna rewelacja !!!

Byłam w Teatrze Muzycznym - rewelacja. Ide jeszcze raz w lutym ze znajomymi, gra aktorska na najwyższym poziomie !!! Lekko, łatwo i przyjemnie spędzony wieczór.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

miło, lekko i wesoło

a przy tym profesjonalnie, uśmiałem się jak rzadko. To nic że temat oklepany, komedia jakich wiele, ale bardzo dobrze rozpisana i z doskonałym tempem, któremu aktorzy sprostali znakomicie. Jestem pełen podziwu dla ich gry - nie jestem krytykiem, ale taka ilość (zabawnych) dialogów zrobiła na mnie wrażenie - nie wiem czy zagranie czegoś takiego nie jest trudniejsze niż powolne 'granie' np. Szekspira. Nie mnie oceniać, ale mi się podobało bardzo . Do tego doskonała gra mimiką i ciałem, przede wszystkim dwóch głównych aktorów choć panie nie były gorsze, ale miały bardziej 'stonowane' jednak role. Dla mnie 9/10 i duża odtrutka i zastrzyk pozytywnej energii po wczorajszym spektaklu Intryga, o którym już nie pamiętam, ale jego trawienie przypominało samopoczucie po zjedzeniu nieświeżego śledzia w zepsutym oleju, brrr. Bardzo polecam "Ślub doskonały', choć bilety drogie to absolutnie warte tego co się za nie otrzymuje duchowo :-). Na koniec szczere owacje na stojąco chyba są jednoznaczne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Było wesoło

Ocena: spektakl 6.5/10, ceny 3/10

Plusy: gra aktorska na prawdę świetna, Małaszyński+Nejman dają radę, dziewczyny także. Fabuła lekka, w sam raz na niedzielę.

Minusy: za dużo momentów niezrozumiałych, ze względu na zbyt szybkie dialogi... Rozumiem, że aktorzy grają ze sobą kilka lat ten spektakl i wiedzą co każdy ma powiedzieć, ale czasami to była przesada... Kłótnie kłótniami, ale to widz ma czuć komfort w odbiorze. Chciałoby się powiedzieć: "a gdzie są napisy?" ;) O wiele lepsza gra (dykcja) kobiet. Ceny biletów niestety z kosmosu, 200zł za parę za widok z balkonu nr 2 za najzwyklejszy spektakl teatralny - to jest kompletne nieporozumienie. A... sorki... przecież to Teatr Kwadrat...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

DOSKONAŁE....................

NAJBARDZIEJ CENY !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam bilety do Muzycznego na 20 kwietnia :] Liczę na dobrą rozrywkę.
Chociaż ceny biletów mnie mniej cieszą...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam

Była na tym spektaklu w swoim mieście. Rewelacja ! Dawno się tak nie uśmiałam... ale bilety fakt, bardzo drogie... ale wart było !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zdecydowanie ODRADZAM !!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

To zależy czego widz oczekuje. Nie jest to dzieło sztuki, ale za to przyjemna farsa na odstresowanie się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

REWELACJA

Zdecydowanie POLECAM !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Teatr Muzyczny w Gdyni jest doskonały, ale czy ślub też?

Napiszę tak: nie uśmiałam się do łez, jak co niektórzy tutaj komentujący, nie uważam, aby spektakl był fantastyczny, ale pomimo to podobało mi się :) Ceny nieco zawyżone, ale ok, przeboleję.
Jest to spektakl w stylu lekkich, łatwych i przyjemnych. Farsa, która bawi, momentami nudzi, a nawet daje do myślenia.
Sala wypełniona była po brzegi (przyjechali goście spoza Trójmiasta dwoma autokarami, którzy ewidentnie bardzo dobrze się bawili, czyli fajnie).
Nie żałuję, że byłam (pomimo pewnych wad spektaklu), spędziłam sympatyczny wieczór i to by było na tyle :)
Zdecydowanie najlepszy był Pan Nejman, Pani Jankowska, a także Pan Małaszyński bardzo dobrze zagrał. Mam niedosyt jeśli chodzi o rolę Pana Kujawskiego - był świetny i wielka szkoda, że jego rola nie jest bardziej rozbudowana! (tak samo Pani Jankowska jak dla mnie mogłaby być od początku).
Jeśli ktoś będzie miał ochotę spędzić miły wieczór w teatrze to polecam :)
Piękna scenografia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie warto

Prymitywne
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

super

Super, nasmialam sie, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

moi drodzy.... to nie kino, tylko teatr. Za kulturę się płaci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale po co na to iść...

skoro scenariusz nie nadaje się nawet do tvn-u?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słabe, aż żal

d*pę ściska.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

super spektakl !

Byłam chyba z trzy lata temu i wybieram się ponownie.
Wtedy super się bawiłam, wspaniale oceniam grę aktorską Marty Żmudy Trzebiatowskiej , Pawła Małaszyńskiego, Aldony Jankowskiej, ale przede wszystkim mistrzowską wprost grę Andrzeja Nejmana.
Przebił wszystkich. Liczę, iż tak samo jak poprzednio bedę sie doskonale bawiła. No cóż, ceny są dosć wysokie, ale koszty przyjazdu całej ekipy Teatru Kwadrat pewnie też niemałe. Jest wygoda, nie trzeba jechać do Warszawy, mamy Kwadrat u siebie w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Poprawne... i to wszystko

Spektakl ok, ale mówiąc brzydko - d... nie urywa. Typowa farsa, którą pod różnymi postaciami możemy zobaczyć w trójmiejskich teatrach. Płaci się za twarze znane z telewizji, bo sam spektakl nie jest wart tej ceny. Może za dużo fars widziałam żeby ekscytować się Ślubem doskonałym?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania (10 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania . Teatr Bajka z...

Dziewczyna, która podeptała chleb (6 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Dziewczyna, która podeptała chleb . PIERWSZE PRÓBY DO SPEKTAKLU...

Prezent urodzinowy (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Prezent urodzinowy . "Prezent urodzinowy" to znakomita farsa z...

do góry