Widok

Ślub i wesele w Boże Ciało

Wesele Temat dostępny też na forum:
Mam pytanie do doswiadczonych forumowiczek-mężatek :) Czy Boże Ciało to dobry termin na ślub i wesele? Czy mogę mieć problemy organizacyjne w zwiazku z dniem wolnym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie sądzę żebyś miała problemy większe; w tym roku w Boże Ciało jedna moja klientka której robiłam zaproszenia ślubne miała swój ślub, nawet z dodatkową dekoracją kościoła nie miała problemów także termin jak każdy choć pewnie zależy od kościoła/księdza czy da Ci ślub w czwartek
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Sądzę, że ze sprawami typu, sala, zespół, czy pozostała obsługa nie będzie najmniejszego problemu. Największą przeszkodę może stanowić kościół. Nie wiem czy dają śluby w Boże Ciało.
Pozdrawiam
image
FOTOGRAFIA ŚLUBNA www: http://www.avedon.pl e-mail:biuro@avedon.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w czwartek na pewno, ale czy w TEN czwartek dopytaj
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja wykonywałem zdjęcia w Boże Ciało w tym roku i wszystko było dobrze zorganizowane. Warto jednak powiadomić np. gości z daleka, którzy mogą nie zdążyć do Kościoła lub do domu z powodu blokady ulic związanych z procesją.

WWW.SHARKFOTOSTUDIO.COM


image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Byłam na ślubie,który odbył sie w Boże Cało.Z tego co wiem,ksiądz nie robił problemów.Ślub był na 17.30.Z tego co słyszałam wszyscy usługodawcy policzyli taniej niż w sobotę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pistacja, my mielismy slub w piatek po Bozym Ciele. Uwazam to za doskonale rozwiazanie i bylismy z niego bardzo zadowoleni. Poniewaz ponad polowa gosci byla przyjezdna, to mogli zjechac sie do Trojmiasta juz w czwartek i przedluzyc sobie pobyt nad morzem do niedzieli. Oczywiscie noclegi oplacalismy tylko z piatku na sobote, ale pomagalismy chetnym w rezerwacji na pozostale dni za ktore placili preferencyjna stawke, czyli to, co my wynegocjowalismy podczas wstepnych ustalen. Problemow z organizacja nie bylo zadnych, jedynie co, to o kwiatach do dekoracji trzeba pomyslec szybciej, bo w czwartek gieldy sa zamkniete, a w srode rano prawdziwy tlum sie tam przewija.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kami, dziekuję za podpowiedz. Piatek po Bożym Ciele też bierzemy poważnie pod uwagę. Kościół w Sopcie wesele w Redzie, licze na brak korków w tzw. długi weekend...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W większości wypadków, graliśmy na weselach w środę, natomiast w czwartek były poprawiny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale mi blokady.Łatwiej ją ominąć w święto gdy jeszcze policja pomaga niż w zwykły dzień gdy są korki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gralismy na weselu w Boze Ciało
Zespol 501613200 Wojtek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie ma problemów w święta-my braliśmy w Wielkanoc tego roku, ale problem może być z fryzjerem i wizażystką- naszukałam się i naprosiłam sporo...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też brałam w Wielkanoc slub i miałam ten sam problem z fryzjerem ,bo wizażystki wszystkie do których się odezwałam były chętne :)
http://weddcards.pl
Ekskluzywne zaproszenia ślubne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piątek po Bożym Ciele to fajny termin. Pewnie też da się slub zorganizować w samo Boże Ciało i na pewno z księdzem nie będzie problemu.
http://weddcards.pl
Ekskluzywne zaproszenia ślubne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy datę na 30 maja 2013. wszystko już jest nagrane a tu wyskakują z dyspensą od księdza na piątek ! myślałam ze w oktawie Bożego Ciała nie ma postu.a tu niespodzianka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam ślub w Boże Ciało 30 maja 2013- nie było żadnych problemów- ksiądz, kapela, oprawa muzyczna ślubu, makijażystka, fotograf- wszystko poszło gładko! na razie mam tylko kłopot z fryzjerem;P Najpierw zarezerwowaliśmy salę weselną, a potem szukaliśmy Kościoła- udało sie w pierwszym, który wybrałam:)

Pozdrawiam,
Marta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też będe miała ślub w Boże Ciało - czy może ktoś polecić makijażystkę/wizażystkę z okolic Trójmiasta, która mogłaby się tym zająć w tym terminie?

Z góry dziękuje za pomoc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
musisz podzwonić i popytac , tak będzie najlepiej ;)

ktoś kto ma ślub normalnie w sobote, skąd ma wiedzieć czy w Boże Ciało będzie jakaś makijażystka? Jezu dziewczyny myślcie trochę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie głupi termin ten piątek po Bożym Ciele, nie pomyslalam o nim :( a na wesela w piątki są na ogól jakieś zniżki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam kursy weekendowe z nauk przedmałżeńskich (bez poradnictwa rodzinnego), są intensywne i ciekawie prowadzone, jest czas na refleksje, rozmowy, trochę warsztatowe zajęcia, parafia Joachima i Anny w Gdańsku Letnicy, prowadzone są przez małżeństwa i księdza. termin 27-29 marca 2020 Zgłoszenia i bliższe informacje: e-mail: kurswczs@gmail.com koszt 200 zł od pary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tych niełatwych czasach zapraszamy na hybrydowe nauki przedmałżenskie: kościół p.w. św. Anny i Joachima w Gdańsku Letniewie, 16-17.04.2021, zgłoszenia na email: kurswczs@gmail.com, koszt 50 zł od osoby, ilość miejsc ograniczona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry