Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - opinia Polecam. Badanie dziecka przebiegło szybko, sprawnie i w miłej atmosferze.
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 marca 2023

Jadwiga - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam. Moim zdaniem najlepsza poradnia w Trójmieście. Przed...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 maja 2020

Polecam wątek zamknięty W tej firmie robiliśmy z żoną badanie naszemu synkowi przed zabiegiem. Wynik...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

NA TAK! wątek zamknięty Jeszcze raz bardzo dziękuję za okazaną pomoc i rozwiązanie mojego problemu....
~Teresa Mróz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 marca 2019

Zadowolona wątek zamknięty Rzetelna firma, bardzo profesjonalnie, ale przede wszystkim ludzkie podejście...
~A.P.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 listopada 2018

polecam wątek zamknięty Miejsce godne zaufania! Konkretnie, profesjonalnie, miło. Miałam dużo...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

popieram wątek zamknięty W koncu udało mi się zmobilizować mamę do zakupu aparatow! Zrobiłyśmy to w...
~Hania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2018

Bardzo polecam! wątek zamknięty Z reguły nie zostawiam opinii w miejscach, z których usług korzystam, ale tu...
~Agata Kłos
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 maja 2018

Pełen profecjonalizm wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony, że w końcu trafiłem na osoby które znają się na tym...
~Marian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Wszystko tak jak powinno być. Przemiła obsługa, wszystko na czas, a ceny...
~Henryk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry