Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia wątek zamknięty Polecam, pełen profesjonalizm. Samochód otwarty bez uszkodzeń po 20 minutach...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 października 2020

Super firma !!! wątek zamknięty Polecam tych fachowców. Szybko sprawnie i bezboleśnie otwarte auto....
~Tweety
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 września 2017

Polecam tylko ta firma działa 24h w trójmieście wątek zamknięty Miałem problem z zamkiem nie mogłem wejść do mieszkania a że to stało się...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 maja 2016

Szybko, sprawnie i na temat wątek zamknięty Polecam. Bardzo szybki dojazd, szybkie otwarcie auta i korzystna cena
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

Specjalista wie co robi jestem bardzo zadowolony z usługi wątek zamknięty Zatrzaśnięty samochód marki bmw z jednym , jedynym zamkiem który był pół...
~P. B
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Polecam- konkretna firma. wątek zamknięty Bardzo konkretny jegomość- w przeciwieństwie do konkurencji szybko...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

Polecam Pana Ślusarza z tej firmy wątek zamknięty Miałam problem późno w nocy do tego w weekend, na imprezie zgubiłam klucze i...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2016

Otwieranie auta wątek zamknięty Zatrzaśnięte kluczyki w aucie. Pan otworzył auto błyskawicznie bez...
~Krystian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Jako jedyni w Trójmiecie 24h, pełen profesjonalizm, bardzo zadowolony wątek zamknięty Miałem problem z drzwiami nie mogłem otworzyć kluczem, wróciłem z wyjazdu i...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Polecam w razie zatrzasniecia klucza wątek zamknięty Witam polecam tą firmę, koleś przyjechal błyskawicznie cena była do lekkiej...
~Patryk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Brak kultury osobistej wątek zamknięty Witam, odradzam korzystania z usług tej firmy. Pracownik, z którym miałam do...
~MD
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 grudnia 2015

Polecam wątek zamknięty Bardzo szybki czas przyjazdu, profesjonalizm, przystepna cena.
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry