Widok
Smacznie i przyzwoicie.
Byłem w restauracji nie raz, nie dwa. Zróżnicowane dania, dobre w smaku, estetycznie podane. Obsługa bardzo sympatyczna i naprawdę trudno się do czegokolwiek przyczepić, chyba że ktoś szuka przysłowiowej "dziury w całym". Restauracja jest wyjątkowo przystępna cenowo i za to naprawdę duży plus. "Kaczka na chrupko", "Ryż z warzywami", a także różne warianty kurczaka są doskonałe - dokładnie takiego bukietu smaków spodziewałem się po chińskiej kuchni. W porównaniu z innymi lokalami o azjatyckim profilu "Szanghaj" wypada bardzo dobrze. Wystrój nie rzuca może na kolana, ale w środku jest estetycznie i porządnie. Jeżeli ktoś przychodzi do restauracji podziwiać wnętrza, to może się poczuć zawiedziony, ale jeśli ma w planach zjeść coś dobrego, to moje doświadczenie pokazuje, że powinien być zadowolony ! Polecam !
Moja ocena
Restauracja Chińska Shanghai
kategoria: Restauracje
obsługa: 6
menu: 5
jakość potraw: 6
klimat i wystrój: 4
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
5.5
* maksymalna ocena 6