Przeczytałem złe opinie o tym lokalu, zaryzykowałem i wyszedłem na tym bardzo dobrze. Urządziłem tam sporą imprezę rodzinną i jestem bardzo zadowolony z jedzenia, obsługi i z ceny. Zwłaszcza jedzenie rewelacja. Był m.in. gorący rosół, chyba najlepszy jaki jadłem w życiu. Również był kotlet schabowy i inne rodzaje mięs (np. kieszonki) które zachwalali wszyscy goście. Bardzo smakowały także zrazy w sosie, po prostu niebo w gębie. Buraczki na zimno rozeszły się momentalnie, podobnie jak surówki. Specjalnością zakładu jest tiramisu, które także szybko skonsumowano. Wszyscy byli po prostu zadowoleni, a ja zwłaszcza, że było tanio i przyjemnie. Dodam jeszcze, że często jadam w tym lokalu i zawsze jest tu przyjemnie i smacznie. Ciekawa jest lokalizacja restauracji (Komisja Krajowa Solidarności koło Zieleniaka). Z powyższych względów polecam restaurację Alizze (i bufet w gdańskiej gazowni) wszystkim, którzy lubią tanio i smacznie zjeść oraz być obsługiwanym przez ludzi z klasą. Sam zamierzam tam jeszcze nie raz wpaść na pyszne jedzenie i robić kolejne imprezy okolicznościowe.