Restauracja Alizze

Restauracje Catering

Gdańsk, Wały Piastowskie 24

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej - opinia wątek zamknięty Byłem,jadłem i piłem wiele razy.Gorąco polecam.Świetne imprezy okolicznościowe!
~Maciej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2021

Polecam wątek zamknięty Właśnie wróciliśmy z imprezy urodzinowej, jedzenie bardzo dobre, tradycyjna...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2017

Okropne, kompletny brak potraw wątek zamknięty W restauracji Alizze nie mieli połowy rzeczy z menu w Internecie (dla których...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2017

Pyszne domowe polskie jedzenie. Polecam! wątek zamknięty Jedliśmy tam kilkadziesiąt razy i organizowaliśmy 2 imprezy super domowe...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

Nieadekwatne jedzenie wątek zamknięty Nie polecam. Serwują zwęglone naleśniki ociekające tłuszczem i lurę a nie kawę.
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty W Restauracji Alizze robiliśmy już dwie uroczystości -urodziny i imprezę...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 stycznia 2014

Karolina - opinia wątek zamknięty Zamówiłam ruskie pierogi, miały być bez skwarek, skwarki były w środku, 2...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 maja 2013

tak sobie wątek zamknięty BYŁEM stałym klientem,jestem studentem pracującym więc nie stać mnie na...
~adi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 listopada 2012

Smak i klasa wątek zamknięty Przeczytałem złe opinie o tym lokalu, zaryzykowałem i wyszedłem na tym bardzo...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 listopada 2012

smacznie, POLECAM ;))) wątek zamknięty W ten weekend miałam okazję zjeść w restauracji. Jedzenie bardzo dobre,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 listopada 2012

Odgrzewane jedzenie wątek zamknięty Zamówiłem schabowy na boczku za 17,90 ziemniaki odgrzewane z wody mało...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

polecam wątek zamknięty miałem okazje odwiedzic restauracje ''Alizze'' i zjesc tam obiad :) ja...
~Staszek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2012

POLECAM wątek zamknięty Miałem okazję spędzić w restauracji kilka godzin na wieczornym spotkaniu z...
~Tom
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 czerwca 2012

słabo wątek zamknięty Obsługa ok, menu ok, klimat wystrój no ok, zamowilem tortille, żenada,...
~stah
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry