Smakoszewo

Catering dietetyczny Catering

Gdańsk, Świętokrzyska 58

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rafał S. - opinia Catering oceniam bardzo dobrze, zawsze punktualnie do 24.00 paczuszka stoi...
~Rafał S.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2022

PABLO - opinia wątek zamknięty Terminowe dostawy, smaczne i dietetyczne posiłki - polecam !
~PABLO
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 października 2021

GosiaK - opinia wątek zamknięty Od zeszłego roku z przerwa zamawiam obiadki ze Smakoszewo Jedyna firma...
~GosiaK
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 lipca 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Witam serdecznie, jestem po diecie sokowej 5-dniowej - rewelacja, codziennie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 lutego 2021

Posiłek - opinia wątek zamknięty Imię i nazwisko na torbie na klatce. Złamana ustawa RODO. Jedzenie przywozi...
~Posiłek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lutego 2021

Justyna - opinia wątek zamknięty Korzystam z oferty Smakoszewa już piąty miesiąc. Jestem zachwycona tą firmą,...
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 stycznia 2021

Irena - opinia wątek zamknięty wybrałam dietę o niskim IG - niestety meni było bardzo monotonne jeśli chodzi...
~Irena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 października 2020

Oli - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z diety Schudlam już 5kg
~Oli
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 listopada 2019

PYSZNoŚCI wątek zamknięty bardzo dobra dieta , pyszne posiłki , zróżnicowane, kolorowe( bo ja jem...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 maja 2019

Tu warto wege!!! wątek zamknięty Posiłki w Smakoszewie skomponowane i doprawione - jak ,,dla siebie’’
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 stycznia 2019

Spełnione obietnice :) wątek zamknięty Świetny profesjonalny zespół. Pani Dietetyk znakomicie dobrała dietę,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 grudnia 2018

Pełen profesjonalizm i swieze skladniki wątek zamknięty Korzystam z oferty Smakoszewa od ok 1,5 miesiaca. Codziennie cos nowego...
~Karola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

pełna profeska! najlepsze w okolicy wątek zamknięty Rewelacja -jakoość -świeżość -smak -rożnorodnośc te cechy wyróżniają dobry...
~Irek Żak
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 października 2018

Pysznie to mało powiedziane! wątek zamknięty Polecam profesjonalizm Smakoszewp.pl! Czuć w daniach pasję oraz serce :-)...
~Justyna Bolek-Adamek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 października 2018

Cos pięknego wątek zamknięty Wiele cateringów, które się mocno reklamują testowałem! Ale Smakoszewo, to...
~Ryszard Kownacki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

Rewelacja! wątek zamknięty Poszukującym firmy cateringowej gorąco polecam gdańską firmę SMAKOSZEWO PL....
~Marlena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lipca 2017

REWELACJA :D wątek zamknięty Bardzo smacznie, posiłki urozmaicone - nie wiem kto nad tym czuwa ale pomysły...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 października 2016

Smacznie,zdrowo i zawsze na czas wątek zamknięty Moja rodzina odżywia się bardzo zdrowo i nie tracimy czasu na zakupy i...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Po prostu smacznie :) wątek zamknięty Polecam, bo jest smacznie i zawsze na czas. Mija rok, jak korzystam z diety...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

bardzo zadowolony wątek zamknięty Jako stały klient od 9 miesięcy polecam Smakoszewo. Zawsze zdrowo,...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry