Widok

Śmieci

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Miało być tak fajnie a wyszło jak zwykle... ostatni raz wywozili śmieci z Druskiennickiej 23.12. dziś jest 04.01. jesteśmy po świętach, sylwestrze i ani widu nowej firmy od wywozu śmieci. Moim zdaniem powinno się nie płacić w tym momencie za tydzien gdzie nie wywozono śmieci. Oczywiście nie udało mi się dodzwonić do Urzędu Miasta, po co odbierać tel i się tłumaczyć??? Księgowa w tym dziale powiedziała mi, że mają problem kadrowy (dziś w wydziale środowiska są tylko 3 osoby) a ja tu tonę w śmieciach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
sukces !!!!!!!!!!!!!!!!! dodzwoniłem się i co? prosze czekać do piatku, a góra śmieci rośnie, dobrze, ze to zima, latem już groziła by epidemia. Za co się płaci ???
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skrzyknijcie się z sąsiadami i następne śmieci wywalicie pod UM.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jasne, że pomyslałem o tym, nawet zaproponowałem takie rozwiązanie mojemu rozmowcy z UM, ale ustawa tego nie przewiduje ani nie zapłacenie za niewywiązywanie się z umowy wywozu. Urząd teraz zgania wszystko na poprzednią firmę (Sanipor), że nie wywiązuje się z umowy. A gdzie kary za takie zachowania? każda umowa powinna przewidywać różne sytuacje, za to się płaci prawnikom. Ktoś broni naszych interesów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i co? w piatek nie przyjechali... dotarli w sobote ok 16
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Mały Kack

Olgierda 89 (5 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w miejscu, które jest dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem - zarówno...

Bernadovo (8 odpowiedzi)

W dzielnicy Mały Kack w Gdyni, w której będzie realizowana inwestycja, jest pełna infrastruktura...

Grób Nieznanego Żołnierza niedaleko Krykulca (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś wie dlaczego został zlikwidowany Grób Nieznanego Żołnierza niedaleko Krykulca?...

do góry