Widok

Śmierć komiwojażera

Śmierć komiwojażera Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Śmierć komiwojażera.
Śmierć komiwojażera
Arthur Miller

Przekład: Anna Bańkowska

Choć od momentu powstania ŚMIERCI KOMIWOJAŻERA minęło ponad 70 lat, ten najsłynniejszy z dramatów Arthura Millera i kamień milowy amerykańskiej dramaturgii do dziś stanowi niezwykle trafną krytykę kapitalizmu i bezlitosne studium zjawiska mitomanii. Lomanowie żyją w pułapce mitu - mitu stworzonego przez głowę rodziny, Willy'ego, ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak słabego plakatu dawno nie było

A w ostatnim czasie mieli naprawdę marne plakaty. Oby spektakl był lepszy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

żonkę w Resecie widziałem

palce lizać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

fajny gość

fajny gość i dobry aktor, jest aktorem dobrym i fajnie, że to robi /czyli gra/ a nie wojenkę polsko-polską
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Silny przekaz

Byłam dzisiaj na spektaklu i jestem pod wielkim wrażeniem. Mirosław Baka genialny. Bardzo dziękuję i jednocześnie myślę, że udźwignąć takie emocje to nie tylko technika gry, ale cos więcej. Pozostali aktorzy również świetni. Bardzo polecam ten spektakl.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobry

Świetny spektakl. Jeden z najlepszych na jakich byłam. Temat współcześnie aktualny i poruszający. Pan Baka - mistrzowska gra. Reszta zespołu również bardzo wysoki poziom. Biłam brawo na stojąco :-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Test, just a test

Hello. And Bye.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Dziewczyna, która podeptała chleb (6 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Dziewczyna, która podeptała chleb . PIERWSZE PRÓBY DO SPEKTAKLU...

Ósmy. Trzeci (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Ósmy. Trzeci . "Ósmy Trzeci" to historia walki z ludźmi, którzy do pewnego...

Damski Biznes (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Damski Biznes . "Damski Biznes" Jedna z najzabawniejszych komedii w...

do góry