Widok

Smoleńsk

Filmy Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Smoleńsk.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Smoleńsk

Opinie do filmu: Smoleńsk.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12

dno

Film upolityczniony,oparty na domysłach i chorej wyobrażni antka policmajstra.Szkoda czasu na ten gniot
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 7

film jest nieudany ale broniłbym Pani Beata Fido

scenariusz filmu jest tak chory że Pani Beata Fido wypowiadając jakies kwestie powodowała salwy śmiechu wśród publiczności, tego by nie zagrał nawet Holoubek
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 11

Szkoda, jaka szkoda

,ze pan Krauze, skądinąd dobry reżyser dał się uwieść politrukom.
Zrobił film nie tylko słaby technicznie i artystycznie. Film ten nie jest nawet oparty na fikcji literackiej.To film z wyraźnym przekazem, kłamliwym. Przekazem skierowanym do polskiego kołtuna wierzącego w zamach.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6

POLAKOM POLECASZ??? a niby po co??? nie potrzebujemy takiej PRL-owskiej

propagandy !!! Mamy swoje mozgi i nikt nie bedzie nam wciskał, ze za samolotem biegala brzoza, zeby zrobic zamach na kaczora....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jarek... to był zamach na film, na scenariusz, na widzow ....

KTORZY OD LAT CZEKALI NA TEGO GNIOTA!!!! TAAAAADAM
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

z wiadomych źrodel- 3miasto pl jest zwolennikiem Pisu - i wszyscy o tym wiemy

wiec nie dziwne ze teraz maja wrecz nakaz od gory wymazywania złych i niepochlebnych opinii o tym filmie. W koncu ile mozna fundowac biletów z funduszu socjalnego za 5 zł zeby sie w koncu produkcja zwrocila???
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

manipulacja???? biedactwo, naprawde poszedłeś na ten film i cie olsniło????

i juz wiesz na 100% ze to zamach był..... gratuluje inteligencji..tak rodzi sie debilny elektorat p****
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 8

prawdaje

Pokazuję prawdę z innej perspektywy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

A ty tu znowu ???

O Boże co za nudziarz , ciągle ta sama śpiewka :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

atak

jak mozecie takie dno ogladac znizacie sie do pozimu sredniowiecza ludzie to byla katastrofa tam zgineli nie winni ludzie to jest wina kaczora on kazal ladowac nie moglo to sie inaczej skonczyc w takich warunkach i na takim pseudo lotnisku jaki zamach miejcie litosc dla samych siebie
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5

O - na dyzurze jestesmy dzisiaj

Proszę bardziej się postarać , może troche uzasadnić swoja opinie........rozumiem , braki w edukacji .......rozwinąć myśl do więcej niż trzech slow to ponad sily.......pewnie PO-eski magister zawital na te szacowne lamy :)

Milego dnia !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Wojtek poniosło cię...

przyznaj się , że nie radzisz sobie w nowej rzeczywistości:). Mój syn, który ma mocno krytyczny stosunek do wszystkiego co pisowskie poszedł na ten film dla tego choćby , by móc się wypowiadać w tym temacie. Ot tak stara się być obiektywny....Piszesz o czasie " Krzyżaków" że nikt prawdy historycznej nie zakłamywał....przykro mi dostajesz 1!!!! za brak wiedzy w tym temacie.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Żałosna, chora wizja .....

Co za gniot.
MASAKRA.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 12

kinoman

warto obejrzeć. Zmusza do myślenia
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 16

wyrzut sumienia

W samo sedno!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

film

Film nad wyraz słaby , wydarzenia przedstawione naciągane
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 11

pozwole sobie sie nie zgodzić. wraży koncern nie będzie się pasł na ludzkiej krzywdzie.

bedzie chodził na plebaniach po 14.99 z czego po 5 zł na fundusz budowy pomnikow. pomniki, pomniki wszędzie ...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

doskonały

szkoda, że dopiero po 6 latach, film b. wzruszający, każdy Polak z prawej i lewej strony powinien go obejrzeć
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 20

A co konkretnie jest klamstwem ?

Polecam inne niż TVN źródła poznawcze .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Smoleńsk

Opinie do filmu: Smoleńsk.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12
do góry