Widok
Wojtek poniosło cię...
przyznaj się , że nie radzisz sobie w nowej rzeczywistości:). Mój syn, który ma mocno krytyczny stosunek do wszystkiego co pisowskie poszedł na ten film dla tego choćby , by móc się wypowiadać w tym temacie. Ot tak stara się być obiektywny....Piszesz o czasie " Krzyżaków" że nikt prawdy historycznej nie zakłamywał....przykro mi dostajesz 1!!!! za brak wiedzy w tym temacie.
Pozdrawiam
Pozdrawiam