Snack Bar

Kebaby

Gdańsk, Przywidzka 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wojciech - ocena Świeże warzywa, bardzo dobre sosy i miła obsługa.
~Wojciech
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 10 stycznia 2024

Dawid kowalski - opinia Bardzo dobre kebaby porcje śniadaniowe też bardzo polecam jak ktoś jest...
~Dawid kowalski
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 9 maja 2023

Sylwia - opinia wątek zamknięty Pomimo dużego ruchu w weekend obsługa ogarnia sprawnie i szybko A co...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 marca 2020

Przemek - opinia wątek zamknięty Najlepsze frytki Najlepszy ketchup! Uwielbiam! Smaczny Kebab. Jak tylko...
~Przemek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 marca 2020

Porażka, nigdy więcej... wątek zamknięty Kebab paskudny, obsługa zblazowana i niezainteresowana klientem
~Kk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 listopada 2019

nie polecam wątek zamknięty kupiłem kebab, same warzywa i mały kawałek mięsa
~S.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2019

nie polecam wątek zamknięty w dniu 23.12.2018 w godzinach popołudniowych oczekiwałam na obsługę około...
~Malina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 grudnia 2018

Fantastico polecam wątek zamknięty Witam wszystkich zainteresowanych. Polecam wszystkie papu -które otrzymacie w...
~Janusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 września 2018

Nie polecam wątek zamknięty Zainteresowanie klientem zerowe. Czekałem ponad 20 minut i nie raczyli...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 września 2018

Mistrz wątek zamknięty Najlepszy Kebab !!!! Polecam...
~Renata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2018

Najlepszy kebab i obsługa :) wątek zamknięty Obsługa świetną , rzadko kiedy można taka spotkać :) Kebab bardzo dobry ,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 grudnia 2017

Masakra wątek zamknięty Postanowiłam wyrazić swoją opinię ponieważ nigdy nie jadłam tak nie dobrego...
~Aneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 grudnia 2017

bardzo smaczny kebab wątek zamknięty Jeden z najlepszych kebabow. Smaczne mieso, przyrumienione, smaczne sosy i...
~anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Megaaaa wątek zamknięty Rewelacja, jem tam za każdym razem kiedy odwiedzam Fashion House. Super sosy,...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2017

Tragedia wątek zamknięty Zamówiłem kebaba rollo który został podany w folii aluminiowej, która była...
~.....
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 grudnia 2016

Najlepszy kebab! wątek zamknięty Najlepszy szybki obiad! Panie tam pracujące przygotowuja pyszne dania,...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

kobieta obsługa wątek zamknięty Witam chciałam zwrócić uwagę na obryskliwośc kobiety pracującej w tym barze,...
~osoba
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Najlepszy Kebab jaki jadłam wątek zamknięty Polecam Kebab, pyszne jedzenie, świetne mięso, Kebab Box kupuje za każdym...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry