Najbardziej lubie śniadania, pracuje niedaleko tego miejsca i często przed pracą tam chodzę. Pyszne, tanie i szybko podawane. Zawsze obsługa jest bardzo miła i panuje domowa atmosfera. Miło się tam chodzi