Widok
Śniadania na piątke
Najbardziej lubie śniadania, pracuje niedaleko tego miejsca i często przed pracą tam chodzę. Pyszne, tanie i szybko podawane. Zawsze obsługa jest bardzo miła i panuje domowa atmosfera. Miło się tam chodzi
Moja ocena
poprostu bistro
kategoria: Bary
obsługa: 6
menu: 6
jakość potraw: 6
wygląd i czystość: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6